dzisiaj: 26, wczoraj: 2180
ogółem: 1 120 346
statystyki szczegółowe
Sezon 2012/13
| 1. | Poroniec Poronin (b) | 30 | 75 | 24 | 3 | 3 | 102:29 |
| 2. | Skalnik Kamionka | 30 | 52 | 15 | 7 | 8 | 61:45 |
| 3. | KS Tymbark | 30 | 51 | 16 | 3 | 11 | 48:34 |
| 4. | Wolania Wola Rzędzińska | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 75:45 |
| 5. | Jadowniczanka Jadowniki (b) | 30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 49:38 |
| 6. | Sandecja II Nowy Sacz | 30 | 46 | 14 | 4 | 12 | 52:42 |
| 7. | KS Zakopane (b) | 30 | 45 | 13 | 6 | 11 | 53:59 |
| 8. | Tuchovia Tuchów | 30 | 44 | 11 |11 | 8 | 37:33 |
| 9. | Rylovia Rylowa | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 41:44 |
| 10. | Barciczanka Barcice | 30 | 42 | 13 | 3 | 14 | 48:40 |
| 11. | Nowa Jastrząbka | 30 | 42 | 11 | 9 | 10 | 52:47 |
| 12. | Watra Białka Tatrzańska | 30 | 40 | 12 | 4 | 14 | 49:53 |
| 13. | Orkan Szczyrzyc | 30 | 35 | 10 | 5 | 15 | 42:50 |
| 14. | Olimpia Wojnicz (b) | 30 | 31 | 8 | 7 | 15 | 34:54 |
| 15. | Helena Nowy Sącz | 30 | 23 | 7 | 3 | 20 | 31:76 |
| 16. | Grybovia Grybów | 30 | 11 | 3 | 2 | 25 | 24:108 |
1 kolejka 12.08.2012
Wolania W.Rzędzińska - Barciczanka 2:1 (0:1)
Kaim 63. K.Tokarczyk 26.
Brożek 74 k.
Watra Białka - Grybovia Grybów 1:2 (0:0)
A.Rabiński 80 k. Michalik 71.
Gruca 78.
KS Tymbark - Helena N.Sącz 1:4 (1:3)
Piwowarczyk 43. Maciaszek 4.75.
Nieć 20k.42.
Jadowniczanka - Tuchovia Tuchów 3:0 (1:0)
Kotarba 22.
M.Kulig 77.88 k.
KS Zakopane - Skalnik Kamionka 4:1 (1:1)
Wesołowski 41. Bajdel 45.
Frasunek 67.85.
Kłosowski 82.
Sandecja II - Nowa Jastrzabka 2:1 (0:0)
Leśniak 68.80 k. Płaczek 50 k.
Olimpia Wojnicz - Rylovia Rylowa 0:1 (0:1)
Szewczyk 40.
Poroniec Poronin - Orkan Szczyrzyc 3:1 (1:1)
M.Drobny 20.53. Dutka 27.
Zasadnik 56.
2 kolejka 15.08.2012
Grybovia Grybów - KS Tymbark 1:2 (0:1)
Gruca 85. Sułkowski 32.
Piwowarczyk 61.
KS Zakopane - Sandecja II 2:1 (1:0)
Król 11. Kołodziej 85.
Kłosowski 78.
Barciczanka - Orkan Szczyrzyc 0:1 (0:0)
Dutka 83.
Wolania Rzędzińska - Watra Białka 4:0 (2:0)
Tarczoń 40.
Wilk 43.
Brożek 70k.87k.
Helena N.Sącz - Tuchovia Tuchów 0:2 (0:1)
Stachoń 9.52.
Olimpia Wojnicz - Poroniec Poronin 0:3 (0:0)
Waksmudziński 51.
Drąg 67k.
M.Drobny 74.
Nowa Jastrząbka - Rylovia Rylowa 0:0
Jadowniczanka - Skalnik Kamionka 1:1 (0:0)
Kotarba 67. Gryboś 62.
3 kolejka 18.19.08.2012
Sandecja II - Jadowniczanka 2:0 (0:0)
Szeliga 63.86.
Skalnik Kamionka - Helena N.Sącz 5:2 (2:0)
Michalik 11.66. Nieć 61k.
G.Nowak 37. Kumor 87.
Hasior 90.
Filip 90.
Orkan Szczyrzyc - Olimpia Wojnicz 0:0
Rylovia Rylowa - KS Zakopane 1:2 (0:1)
G.Baran 46. Kłosowski 3.
Kurnyta 58.
Poroniec Poronin - Nowa Jastrząbka 0:3 walk.
Watra Białka - Barciczanka Barcice 2:1 (1:0)
Nowobilski 37. Pociecha 90.
Teper 86.
KS Tymbark - Wolania Rzędzińska 0:0
Tuchovia Tuchów - Grybovia Grybów 1:0 (0:0)
Miśtak 60k.
4 kolejka 25.26.08.2012
Barciczanka Barcice - Olimpia Wojnicz 6:1 (2:1)
Wańczyk 8. Swiątek 85.
Kołodziej 37.
Krupa 57.
Maj 60.80.
Pociecha 75.
Jadowniczanka - Rylovia Rylowa 2:1 (0:0)
Kotarba 90. Krupa 48.
Rojkowicz 90.
Helena N.Sącz - Sandecja II 1:2 (0:0)
Król 55. A.Zawiślan 60.
Kołodziej 75.
Wolania Rzędzińska - Tuchovia Tuchów 2:4 (1:0)
Cabała 27. Halagarda 79.81.90.
Jasiak 65. Niewola 83.
KS Zakopane - Poroniec Poronin 0:1 (0:0)
Zasadnik 83.
Nowa Jastrząbka - Orkan Szczyrzyc 1:0 (1:0)
Jaworski 28.
Watra Białka - KS Tymbark 1:0 (0:0)
Janasiak 54.
Grybovia Grybów - Skalnik Kamionka 3:3 (2:1)
Gruca 15. Gryboś 10.
Krok 43. Filip 89.
Del Ciello 82. Chełmecki 90.
5 kolejka 01.02.09.2012
Rylovia Rylowa - Helena N.Sacz 3:1 (2:0)
Wolsza 41. Nieć 86.
Agustyński 43.
Handzlik 87k.
Poroniec Poronin - Jadowniczanka 3:1 (2:0)
Drąg 3.80. Bujak 76.
Waksmudziński 36.
Skalnik Kamionka - Wolania Rzędzińska 2:1 (1:0)
Michalik 61. Jasiak 67.
Gryboś 74.
Sandecja II - Grybovia Grybów 1:2 (0:2)
A.Zawiślan 60. Gruca 20.
Ogorzłek 35.
KS Tymbark - Barciczanka Barcice 1:0 (1:0)
K.Kurczab 45k.
Orkan Szczyrzyc - KS Zakopane 1:1 (1:0)
Barzyk 27k . Wesołowwski 50.
Olimpia Wojnicz - Nowa Jastrząbka 3:1 (0:0)
Swiątek 31. A.Baruch 78.
Kusion 42.
Marciniec 52.
Tuchovia Tuchów - Watra Białka 0:0
6 kolejka 08.09.09.2012
Wolania Rzędzińska - Sandecja II 2:1 (2:0)
Jasiak 4. T.Zawiślan 48.
Cabała 27.
Helena N.Sącz - Poroniec Poronin 0:6 (0:0)
Drąg 48k.56.
Cudzich 63.
Waksmudziński 70.73.
Ustupski 77.
Jadowniczanka - Orkan Szczyrzyc 2:1 (2:1)
Rojkowicz 5. Wrona 22.
Dzieński 25.
Nowa Jastrzabka - Barciczanka Barcice 3:2 (2:0)
A.Baruch 11. Pociecha 63k.
Płaczek 37k. Pawlik 67.
Pytel 55.
KS Zakopane - Olimpia Wojnicz 2:1 (0:1)
Wesołowski 63. Włodarczyk 7.
Kłosowski 65.
KS Tymbark - Tuchovia Tuchów 2:0 (2:0)
Olejarz 10.
Piwowarczyk 37.
Watra Białka - Skalnik Kamionka 0:1 (0:0)
Hasior 66.
Grybovia Grybów - Rylovia Rylowa 1:4 (0:1)
Michalik 60. G.Baran 25.
Szewczyk 54.
Handzlik 56.
Wolsza 88.
7 kolejka 15.16.09.2012
Tuchovia Tuchów - Barciczanka Barcice 0:1 (0:1)
Krupa 43.
Rylovia Rylowa - Wolania Rzędzińska 1:1 (0:0)
Handzlik 65. Cabała 60.
Poroniec Poronin - Grybovia Grybów 6:1 (1:0)
Drąg 28.59. Oleksy 86.
M.Drobny 52.
Cudziach 61.
Gogola 71.
M.Grela 83.
Olimpia Wojnicz - Jadowniczanka 2:1 (0;1)
Marciniec 48. M.Kulig 40k.
K.Migoń 68.
Nowa Jastrząbka - KS Zakopane 1:1 (0:0)
Płaczek 58. S.Kurnyta 67.
Orkan Szczyrzyc - Helena N.Sącz 3:1 (0:0)
Dudka 54.80. Maciaszek 68.
Tyrpuła 72.
Skalnik Kamionka - KS Tymbark 2:0 (0:0)
Bajdel 61.90.
Sandecja II - Watra Białka 0:1 (0:1)
Teper 30.
8 kolejka 22.23.09.2012
Barciczanka Barcice - KS Zakopane 2:1 (2:1)
Maj 21.35. Serafin 45.
Helena N.Sącz - Olimpia Wojnicz 1:4 (0:2)
Horowski 66. Rzońca 16.
Świątek 45.
Ocłoń 67.82.
Tuchovia Tuchow - Skalnik Kamionka 1:1 (0:0)
Miśtak 52. Hasior 59.
KS Tymbark - Sandecja II 1:1 (1:0)
Miśkowiec 32. T.Zawiślan 48.
Wolania Rzędzińska - Poroniec Poronin 1:5 (0:4)
Kaim 75. Cudzich 1.
Drąg 3.11.33.
M.Drobny 54.
Grybovia Grybów - Orkan Szczyrzyc 3:1 (1:0)
Gruca 43.64. Wyroba 90.
Obrzut 76.
Watra Białka - Rylovia Rylowa 2:0 (0:0)
Zubek 63.
Skwarski 83.
Jadowniczanka Jadowniki - Nowa Jastrząbka 6:1 (3:1)
Kotarba 11.45. Pytel 5.
Rydz 40.
M.Kulig 69k.
Legutko 74.
Ł.Kulig 82.
9 kolejka 29.30.09.2012
Skalnik Kamionka - Barciczanka Barcice 3:3(1:2)
Gryboś 42.90. Kudryk 10.
Michalik 67. Maj 27.
T.Tokarczyk 58.
Sandecja II - Tuchovia Tuchów 0:0
Rylovia Rylowa - KS Tymbark 2:1 (2:0)
Krupa 4. K.Kurczab 70k.
Motylski 40.
Poroniec Poronin - Watra Białka 3:0 (1:0)
M.Drobny 45.
Ustupski 77.
Grela 88.
Orkan Szczyrzyc - Wolania Rzędzińska 1:3 (0:1)
Barzyk 63k. Jasiak 1k.
Czarnik 71.
Brożek 77.
Olimpia Wojnicz - Grybovia Grybów 3:3 (0:1)
Marciniec 52. Gruca 32.67.
Fryś 60. Obrzut 63.
Mącior 90.
Nowa Jastrząbka - Helena N.Sacz 1:2 (0:0)
Płaczek 79. Fritz 53.
Zygmunt 89.
KS Zakopane - Jadowniczanka Jadowniki 2:0 (0:0)
S.Kurnyta 62.
Stępień 90.
10 kolejka 06.07.10.2012
Barciczanka Barcice - Jadowniczanka Jadowniki 0:0
Helena N.Sącz - KS Zakopane 4:1
Grybovia Grybów - Nowa Jastrząbka 0:3 (0:2)
Walaszek 14.
Jaworski 26.
Janus 68.
Wolania Rzędzińska - Olimpia Wojnicz 4:1 (1;1)
Brożek 31. Fryś 42k.
Malisz 57.
Kucharzyk 68.
Jasiak 71.
Watra Białka - Orkan Szczyrzyc 1:1 (0:1)
Cyganek 40. Skawski 86.
KS Tymbark - Poroniec Poronin 1:4 (0:3)
Wikar 80. Waksmudziński 7.60.
Chrobak 30.
M.Drobny 37.
Tuchovia Tuchów - Rylovia Rylowa 1:0 (1:0)
Barwacz 30.
Skalnik Kamionka - Sandecja II 3:0 (2:0)
Gryboś 33.
Michalik 43.52.
11 kolejka 13.14.10.2012
Sandecja II - Barciczanka Barcice 5:2 (4:0)
Małek 7. Maj 57.
N.Kołodziej 22.59. D.Tokarczyk 90.
T.Zawiślan 35.
Cisoń 38.
Rylovia Rylowa - Skalnik Kamionka 2:0 (0:0)
Krupa 55.
Handzlik 68.
Poroniec Poronin - Tuchovia Tuchów 1:1 (0:0)
Waksmudziński 61. Miśtak 75.
Orkan Szczyrzyc - KS Tymbark 0:1 (0:0)
K.Kurczab 55.
Olimpia Wojnicz - Watra Bialka 1:1 (1:0)
Fryś 28k. Bochnak 60.
Nowa Jastrzabka - Wolania Rzędzińska 2:3 (0:2)
Szatko 48. Cabała 25.
Jaworski 73. Jasiak 44.
Kucharzyk 65.
KS Zakopane - Grybovia Grybów 8:0 (2:0)
S.Kurnyta 28.53.
Wesołowski 34.59.75.84.
Król 69.
Kłosowski 74.
Jadowniczanka Jadowniki - Helena N.Sącz 2:0 (2:0)
Rydz 26.
Kotarba 41.
12 kolejka 20.21.10.2012
Barciczanka Barcice - Helena N.Sacz 1:0 (0:0)
Maj 69.
Grybovia Grybów - Jadowniczanka Jadowniki 0:4 (0:3)
M.Kulig 15k.
Święch 39.45.
Rojkowicz 88.
Wolania Rzędzińska - KS Zakopane 6:3 (1:2)
K.Barwacz 3. Wesołowski 18.45.
Tarczoń 50. S.Kurnyta 62.
Cabała 55.
Ł.Bartkowski 72.
Sikorski 83.85.
Watra Białka - Nowa Jastrzabka 5:1 (2:0)
Remiasz 11. Wałaszek 90.
Teper 19.
Skawski 76.
Kowalczyk 82.
Zubek 88.
KS Tymbark - Olimpia Wojnicz 1:0 (1:0)
Koza 57.
Tuchovia Tuchów - Orkan Szczyrzyc 0:0
Skalnik Kamionka - Poroniec Poronin 2:4 (1:2)
Michalik 25.89. Grela 29.
Waksmudziński 33.53.54.
Sandecja II - Rylovia Rylowa 5:1 (3:1)
Cisoń 8. Krupa 11.
Kalisz 28.55.
Zlocki 41.83.
13 kolejka 27.28.10.2012
Rylovia Rylowa - Barciczanka Barcice 0:3 (0:1)
Pawlik 3.
Krupa 85.
Janik 90.
Poroniec Poronin - Sandecja II 6:0 (1:0)
Chrobak 34.
M.Drobny 49.56.
Waksmudziński 74.
Drag 78.
Ustupski 84.
Orkan Szczyrzyc - Salnik Kamionka 1:4 (0:2)
Barzyk 81k. Gryboś 12.60.90k.
Bajdel 44.
Olimpia Wojnicz - Tuchovia Tuchów 2:1 (1:1)
Sikorski 21. Stachoń 20.
Fryś 79k.
Nowa Jastrząbka - KS Tymbark 1:5 (0:4)
Krużel 84. Miśkowiec 1.
K.Kurczab 4.
Naściszewski 30.
Koza 38.
Piwowarczyk 67.
KS Zakopane - Watra Białka 3:1 (1:0)
Wesołowski 4.84.90. Duda 74.
Jadowniczanka Jadowniki - Wolania Rzędzińska 2:0 (0:0)
Dzieński 67.
Bujak 86.
Helena N.Sącz - Grybovia Grybów 1:0 (0:0)
Fritz 53.
14 kolejka 03.04.11.2012
Barciczanka Barcice - Grybovia Grybów 3:0 (2:0)
D.Tokarczyk 27.
Pawlik 35.
Krupa 53k.
Wolania Rzędzińska - Helena N.Sącz 0:0
Watra Białka - Jadowniczanka Jadowniki 1:1 (0:0)
Teper 51. Rydż 90.
KS Tymbark - KS Zakopane 2:0 (0:0)
K.Kurczab 47.
Naściszewski 90.
Tuchovia Tuchów - Nowa Jastrząbka 0:0
Skalnik Kamionka - Olimpia Wojnicz 3:0 (1:0)
Gryboś 45.
Bogdański 65.75.
Sandecja II - Orkan Szczyrzyc 4:1 (2:0)
Nowak 15.36. Dutka 79.
Kołodziej 87.90.
Poroniec Poronin - Rylovia Rylowa 2:0 (0:0)
Drag 65.
Waksmudziński 87.
15 kolejka 10.11.11.2012
Poroniec Poronin - Barciczanka Barcice 2:0 (0:0)
M.Drobny 59.
Chrobak 74.
Helena N.Sącz - Watra Białka 1:0 (0:0)
Darowski 65.
Wolania Rzędzińska - Grybovia Grybów 4:1 (1:1)
Jasiak 35k.75. Ogorzałek 40k.
K.Barwacz 53.
Czarnik 68.
Orkan Szczyrzyc - Rylovia Rylova 1:5 (0:0)
Limanówka 56. Gofron 46.
Strona 69.
Stawarz 73k.
Szewczyk 78.
Handzlik 88.
Olimpia Wojnicz - Sandecja II 0:1 (0:0)
Cisoń 52.
Nowa Jastrząbka - Skalnik Kamionka 1:1 (1;0)
Szatko 17. Gryboś 55.
KS Zakopane - Tuchovia Tuchów 2:2 (2:2)
S.Kurnyta 10.43. Leniewicz 28 s.
Kafel 42.
Jadowniczanka Jadowniki - KS Tymbark 1:3 (1:2)
M.Kulig 5 k. K.Kurczab 8.45 k.
Miśkowiec 80.
16 kolejka 17.04.2013
Barciczanka Barcice - Wolania W.Rzędzińska 2:1 (1:0)
Krupa 18 karny Adamski 90.
Tarasek 90.
Tuchovia Tuchów - Jadowniczanka Jadownik 2:2 (2:1)
Stańczyk 4.20 karny M.Kulig 39.
Więsek 60.
Skalnik Kamionka - KS Zakopane 6:2 (2:0)
Gryboś 34.48.52. Kłosowski 85.
G.Nowak 42. Lenowicz 86 karny
Michalik 50.60.
Rylovia Rylowa - Olimpia Wojnicz 0:0
Orkan Szczyrzyc - Poroniec Poronin 1:2 (0:1)
Barzyk 63 karny Grela 22.70.
Grybovia Grybów - Watra Białka 1:3 (0:1)
Remiasz 24.
Kurnyta 56.
Rabiński 75.
Witek 80.
Nowa Jastrzabka - Sandecja II 0:1 (0:0)
Kurczyński 76.
Helena N.Sącz - KS Tymbark 1:4 (1:2)
Król 7. Majeran 8.
Czaja 27.63.
K.Kurczab 86.
17 kolejka 22.05.2013
Poroniec Poronin - Olimpia Wojnicz 3:0 walk.
Rylovia Rylowa - Nowa Jastrząbka 1:0 (0:0)
Handzlik 90 karny
Sandecja II - KS Zakopane 1:2 (1:0)
Mroszczak 26. Gromczak 75.
Kłosowski 90.
Skalnik Kamionka - Jadowniczanka Jadownik 1:0 (1:0)
Gryboś 45.
zwerifikowano na 0:3 dla Jadowniczanki gra nieuprawnionego zawodnika.
Orkan Szczyrzyc - Barciczanka Barcice 3:2 (1:0)
Tabor 16. K.Tokarczyk 72.
Rusin 60. Krupa 86.
D.Kurczab 66.
Tuchovia Tuchów - Helena N.Sącz 1:1 (0:0)
Niewola 69. Bieniek 72.
KS Tymbark - Grybovia Grybów 7:0 (4:0)
Piwowarczyk 2x.
Czaja 2x.
Naściszewski .
Chochół .
K.Kurczab .
Watra Białka - Wolania W.Rzędzińska 2:1 (2:1)
Remiasz 2. Wilk 37.
S.Kurnyta 18.
18 kolejka 22.06.2013
KS Zakopane - Rylovia Rylowa 1:1 (1:0)
Frasunek 40. Skrzyński 70.
Jadowniczanka Jadowniki - Sandecja II 2:0 (0:0)
M.Kulig 48 karny.
Ł.Kulig 78.
Olimpia Wojnicz - Orkan Szczyrzyc 1:3 (1:0)
Fryś 40. D.Nowak 50.54.
Piwowarczyk 60.
Barciczanka Barcice - Watra Białka 3:1 (1:0)
Kudryk 22. Remiasz 74.
Marczyk 50 karny.
Maślejak 90.
Wolania W.Rzędzińska - KS Tymbark 1:0 (0:0)
Jasiak 88.
Grybovia Grybów - Tuchovia Tuchów 0:4 (0:2)
Niewola 15.
Stańczyk 20 karny.
Jamka 77.
Halagarda 90 karny
Helena N.Sącz - Skalnik Kamionka 0:5 (0:1)
Gryboś 40.65.84.90.
Olchawa 70.
Nowa Jastrząbka - Poroniec Poronin 3:1 (2:1)
Płaczek 24. Zasadnik 9.
Pytel 42.
Chrobak 56.
19 kolejka 13.14.04.2013
Poroniec Poronin - KS Zakopane 9:0 (3:0)
Waksmundzki 7.33.44.79.
Bartos 54.
M.Drobny 72.
Grela 81.
Ustupski 83.
Chrobak 90.
Rylovia Rylowa - Jadowniczanka Jadowniki 1:3 (1:0)
Szewczyk 13. Bujak 52.
Rydż 67.
Dzieński 90.
Olimpia Wojnicz - Barciczanka Barcice 2:1 (1:1)
Malisz 38. Krupa 32.
Marciniec 79.
Orkan Szczyrzyc - Nowa Jastrząbka 0:0
Sandecja II - Helena N.Sącz 3:1 (1:0)
Mróz 24. Gryzło 68.
Kurczyński 55.
Górski 73.
Skalnik Kamionka - Grybovia Grybów 1:0 (1:0)
S.Nowak 20.
KS Tymbark - Watra Białka 2:0 (1:0)
K.Kurczab 22.
Czaja 76.
Tuchovia Tuchów - Wolania W.Rzędzińska 2:1 (1:0)
Kuboń 9. Cabała 72.
Bielak 80.
20 kolejka 20.21.04.2013
Jadowniczanka Jadowniki - Poroniec Poronin 1:3 (0:1)
Gogola 28. kotarba 72.
M.Drobny 70.
Grela 88.
Helena N.Sącz - Rylovia Rylowa 1:0 (0:0)
Gryzło 89.
KS Zakopane - Orkan Szczyrzyc 2:5 (0:2)
Stępień 56. Limanówka 25.
Frasunek 68 karny Nowak 30.
Tabor 52.
Dutka 74.90.
Nowa Jastrząbka - Olimpia Wojnicz 0:0
Barciczanka Barcice - KS Tymbark 1:0 (1:0)
M.Marczyk 39.
Grybovia Grybów - Sandecja II 0:4 (0:0)
Górski 70 karny.72.
Złocki 77.
Kurczyński 80.
Wolania W.Rzędzińska - Skalnik Kamionka 1:5 (0:1)
Tarczoń 70. Michalik 4 karny
Hasior 68.
Gryboś 82.
Filip 90.90.
Watra Białka - Tuchovia Tuchów 2:5 (1:2)
Kurnyta 4. Hudyka 20.
Rabiński 90. Gierałt 28.
Niewola 55.
Kuboń 57.
Rąpała 79.
21 kolejka 27.28.04.2013
Poroniec Poronin - Helena N.Sącz 5:0 (1:0)
Zasadnik 42.
Chrobak 56.72.84.
Ustupski 57.
Skalnik Kamionka - Watra Białka 2:2 (0:0)
Kulpa 51. Skawski 81.
Gryboś 85. P.Janasiak 86.
Olimpia Wojnicz - KS Zakopane 0:2 (0:1)
Król 16.
Wesołowski 53.
Tuchovia Tuchów - KS Tymbark 0:3 (0:0)
K.Kurczab 82.
Koza 85.
Wikar 90.
Rylovia Rylowa - Grybovia Grybów 2:1 (1:1)
Handzlik 30.82. Pawełczak 35.
Barciczanka Barcice - Nowa Jastrząbka 3:0 (3:0)
Krupa 26.42.
Wiktor 44.
Sandecja II - Wolania W.Rzędzińska 2:2 (1:1)
Górski 42.75. Czarnik 17.
Bartkowski 90.
Orkan Szczyrzyc - Jadowniczanka Jadowniki 2:0 (0:0)
Dutka 48.
Limanówka 71.
22 kolejka 01.05.2013
Grybovia Grybów - Poroniec Poronin 1:8 (0:3)
Ogorzałek 87. Walczak 10.
Waksmundzki 12 karny.51.
Cudziach 35.
Czerwiec 54.
Ustupski 64.
Grela 70.
Zasadnik 81.
Wolania W.Rzędzińska - Rylovia Rylowa 6:1 (2:1)
Jasiak 43 karny Handzlik 5.
Gleń 45.
Cabała 70.
Tarczoń 77.90.
Barwacz 87.
Jadowniczanka Jadowniki - Olimpia Wojnicz 0:0
KS Zakopane - Nowa Jastrząbka 3:3 (0:0)
Babik 58. Chrobak 55.89.
Bukowski 72. Pytel 70.
Wesołowski 85.
Helena N.Sącz - Orkan Szczyrzyc 1:3 (1:3)
Gryzło 8 karny Nowak 24.35.42k.
Barciczanka Barcice - Tuchovia Tuchów 0:1 (0:1)
Gierałt 15.
Watra Białka - Sandecja II 0:1 (0:0)
Strojny 90.
KS Tymbark - Skalnik Kamionka 1:3 (1:0)
Olejarz 32. Gryboś 56.90.
Zieliński 70.
23 kolejka 04.05.05.2013
Poroniec Poronin - Wolania W.Rzędzińska 4:2 (2:1)
Gogola 28.89. Tarczoń 4.
Ustupski 42. Cabała 52.
Drąg 88.
Nowa Jastrząbka - Jadowniczanka Jadowniki 3:1 (0:0)
Chrobak 71 karny.88. Rojkowicz 74.
Płaczek 82.
Olimpia Wojnicz - Helena N.Sącz 4:1 (2:0)
Swiątek 22.36. A.Bielak 81.
Marciniec 52.70.
Rylovia Rylowa - Watra Białka 3:2 (0:0)
Motylski 50. Remiasz 48.
Handzlik 53. P.Janasiak 73.
Krupa 63.
Skalnik Kamionka - Tuchovia Tuchów 2:1 (0:1)
Michalik 65. Żaba 14.
Kulpa 84.
Sandecja II - KS Tymbark 5:0 (1:0)
Górski 20.52k.70.75.
Sczepański 83.
KS Zakopane - Barciczanka Barcice 2:1 (0:0)
Kłosowski 65. Slazyk 15.
Król 90.
Orkan Szczyrzyc - Grybovia Grybów 3:0 (2:0)
Limanówka 4.73.
K.Kurczab 25.
24 kolejka 11.12.05.2013
Watra Białka - Poroniec Poronin 2:3 (1:1)
Bochnak 17. M.Drobny 8.
S.Kurnyta 90. Waksmundzki 53 karny.56.
KS Tymbark - Rylovia Rylowa 2:0 (2:0)
Wikar 5.35.
Barciczanka Barcice - Skalnik Kamionka 0:1 (0:1)
Filip 25.
Tuchovia Tuchów - Sandecja II 1:0 (0:0)
Gierałt 62.
Helena N.Sącz - Nowa Jastrząbka 0:2 (0:1)
Chrobak 44.
Szatko 85.
Jadowniczanka Jadowniki - KS Zakopane 2:0 (1:0)
Dzieński 20.
Więsek 90.
Grybovia Grybów - Olimpia Wojnicz 0:4 (0:2)
Mącior 10.
Marciniec 28.72.
Mleczko 54.
Wolania W.Rzędzińska - Orkan Szczyrzc 5:0 (1:0)
Czarnik 4.
Jasiak 66 karny.
Tarczoń 69.89.
Brożek 90.
25 kolejka 18.19.05.2013
Poroniec Poronin - KS Tymbark 2:0 (2:0)
Drąg 30.
Zasadnik 45.
Rylovia Rylowa - Tuchovia Tuchów 2:0 (1:0)
Motylski 23.
Szewczyk 85.
Jadowniczanka Jadowniki - Barciczanka Barcice 1:0 (0:0)
Sacha 55.
KS Zakopane - Helena N.Sącz 1:1 (0:1)
Gromczak 85. Maciaszek 25.
Nowa Jastrząbka - Grybovia Grybów 4:0 (1:0)
Szatko 18.75
Chrobak 50.
Chudyba 68.
Orkan Szczyrzyc - Watra Białka 1:2 (1:0)
Nowak 25. Skawski 52 karny.
Remiasz 82.
Olimpia Wojnicz - Wolania W.Rzędzińska 0:0
Sandecja II - Skalnik Kamionka 1:4 (0:0)
Cisoń 75. Michalik 51 karny.
Gryboś 54.65.
S.Nowak 70.
zwerikowano na 3:0 dla Sandecji II gra nieuprawnionego zawodnika.
26 kolejka 25.26.05.2013
Poroniec Poronin - Tuchovia Tuchów 1:1 (0:1)
Waksmundzki 38. Bielak 90.
Skalnik Kamionka - Rylovia Rylowa 0:0
Barciczanka Barcice - Sandecja II 2:1 (0:0)
Nieć 55.81. Mroszczak 52.
KS Tymabrk - Orkan Szczyrzyc 2:1 (0:1)
K.Kurczab 55. Rusin 20.
Czaja 75.
Helena N.Sącz - Jadowniczanka Jadowniki 1:4 (0:0)
Horowski 76. Rydż 58.
Więsek 87.
G.Baran 90.
Pytel 90.
Grybovia Grybów - KS Zakopane 0:1 (0:1)
Leniewicz 26 karny.
Watra Białka - Olimpia Wojnicz 3:0 (2:0)
S.Kurnyta 6.
Remiasz 15.
Rabiński 70.
Wolania W.Rzędzińska - Nowa Jastrząbka 2:2 (2:1)
Czarnik 32.35. Pytel 18.
Płaczek 90.
27 kolejka 30.05.2013
Poroniec Poronin - Skalnik Kamionka 4:0
Rylovia Rylowa - Sandecja II 3:1
Helena N.Sacz - Barciczanka Barcice 0:2
Jadowniczanka Jadowniki - Grybovia Grybów 3:1
Nowa Jastrząbka - Watra Białka 7:1
KS Zakopane - Wolania W.Rzędzińska 1:0
Olimpia Wojnicz - KS Tymbark 0:4
Orkan Szczyrzyc - Tuchovia Tuchów 3:0
28 kolejka 01.02.06.2013
Sandecja II - Poroniec Poronin 3:1 (2:0)
Darowski 7.33. Drąg 86.
Mroszczak 70.
Barciczanka Barcice - Rylovia Rylowa 1:1 (0:0)
Nieć 82. Handzlik 90 karny.
Grybovia Grybów - Helena N.Sącz 2:4 (1:0)
Petryla 25. Bodziony 52.
Trojanowicz 90. Prusak 65.75.
Maciaszek 71.
Wolania W.Rzędzińska - Jadowniczanka Jadowniki 6:0 (3:0)
Czarnik 17.
Jasiak 30.45.
Tarczoń 58.
Cabała 72.82.
Watra Białka - KS Zakopane 3:4 (0:2)
S.Kurnyta 60. Kłosowski 30.
Remiasz 73. Samobójcza 44.65.
Rabiński 90 karny. Leniewicz 49.
KS Tymbark - Nowa Jastrząbka 0:3 (0:2)
Chrobak 6.15 k.90.
Skalnik Kamionka - Orkan Szczyrzyc 1:0 (0:0)
Gryboś 67.
Tuchovia Tuchów - Olimpia Wojnicz 3:0 (2:0)
Bielak 29.
Halagarda 42.46.
29 kolejka 09.06.2013
Rylovia Rylowa - Poroniec Poronin 3:3 (3:2)
Krupa 14. Waksmundzki 2 karny.
Handzlik 20. Drąg 35.
szewczyk 33. M.Drobny 90.
Orkan Szczyrzyc - Sandecja II 3:0 (2:0)
Tabor 17.
Cyganek 19.
Rusin 65.
Olimpia Wojnicz - Skalnik Kamionka 2:1 (1:1)
Swiątek 20.71. Michalik 40 karny.
Nowa Jastrząbka - Tuchovia Tuchów 2:2 (0:2)
Pytel 57. Barwacz 7.
Chrobak 64. Halagarda 36.
Helena N.Sącz - Wolania W.Rzędzińska 0:3 (0:1)
Trędota 12.
Brożek 75.
Tarczoń 89.
Jadowniczanka Jadowniki - Watra Białka 1:2 (1:0)
Dzieński 2. Kuchta 76.
Rabiński 90 karny.
KS Zakopane - KS Tymbark 0:2 (0:0)
Czaja 57.
Piwowarczyk 62.
Grybovia Grybów - Barciczanka Barcice 1:4 (0:0)
Ogorzałek 72. Krupa 52 k.67.
Nieć 65.
K.Tokarczyk 83.
30 kolejka 15.06.2013
Barciczanka Barcice - Poroniec Poronin 1:4 (1:2)
Krupa 21 karny. Grela 19.
Gogola 36.
Drag 64.
M.Drobny 80.
Rylovia Rylowa - Orkan Szczyrzyc 2:1 (1:0)
Szewczyk 24. Tabor 90.
Krupa 70.
Wolania W.Rzędzińska - Grybovia Grybów 11:0 (6:0)
Brożek 15.39
Tarczoń 22.27.
Czarnik 32.36.57.89.
Jasiak 67.90.90.
Watra Białka - Helena N.Sącz 6:1 (0:1)
Skawski 51. Filip 4.
Kuchta 63.
Rabiński 76.
Teper 86.
Plita 88.
Nowobilski 90.
Tuchovia Tuchów - KS Zakopane 1:0 (0:0)
Rąpała 76.
KS Tymbark - Jadowniczanka Jadowniki 0:0
Skalnik Kamionka - Nowa Jastrząbka 2:3 (1:3)
Chochola 39. Chrobak 16.
Żarnowski 63. Krauze 30.
Szatko 32.
Sandecja II - Olimpia Wojnicz 2:2 (1:1)
Kołodziej 25. Światek 28.
Tokarz 90. Sikorski 77.
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.