dzisiaj: 1996, wczoraj: 46
ogółem: 1 120 136
statystyki szczegółowe
Sezon 2014/15
|
|
l.m. |
pkt |
bramki |
1. |
Górnik Wieliczka (s) |
26 |
53 |
65 – 25 |
2. |
Czarni Staniątki |
26 |
49 |
58 – 43 |
3. |
Pcimianka Pcim |
26 |
47 |
54 – 37 |
4. |
Hejnał Krzyszkowice |
26 |
45 |
49 – 44 |
5. |
Gdovia Gdów (b) |
26 |
42 |
46 – 41 |
6. |
Raba Dobczyce |
26 |
40 |
53 – 39 |
7. |
Wolni Kłaj |
26 |
37 |
33 – 30 |
8. |
Dziecanovia Dziekanowice |
26 |
33 |
51 – 65 |
9. |
Jordan Zakliczyn |
26 |
32 |
35 – 49 |
10. |
Gościbia Sułkowice |
26 |
31 |
36 – 37 |
11. |
LKS Rudnik (b) |
26 |
26 |
37 – 56 |
12. |
Orzeł Myślenice |
26 |
26 |
29 – 36 |
13. |
Rokita Kornatka |
26 |
25 |
37 – 54 |
14. |
LKS Śledziejowice |
26 |
16 |
25 – 54 |
1 kolejka 16 - 17.08.2014
16.08.2014
Czarni Staniątki - Gdovia Gdów 0:4
Wolni Kłaj - LKS Śledziejowice 3:0
Górnik Wieliczka - Hejnał Krzyszkowice 4:0
17.08.2014
Rokita Kornatka - Gościbia Sułkowice 4:2
Pcimianka Pcim - LKS Rudnik 6:0
Jordan Zakliczyn - Dziecanovia Dziekanowice 5:1
27.08.2014
Raba Dobczyce - Orzeł Myślenice 1:1
2 kolejka 23 - 24.08.2014
23.08.2014
Gościbia Sułkowice - Hejnał Krzyszkowice 3:0
Dziecanovia Dziekanowice - Górnik Wieliczka 1:4
Orzeł Myślenice - Wolni Kłaj 1:1
LKS Śledziejowice - LKS Rudnik 1:2
24.08.2014
Pcimianka Pcim - Czarni Staniątki 3:0
Rokita Kornatka - Raba Dobczyce 3:3
Gdovia Gdów - Joradn Zakliczyn 0:2
3 kolejka 30 - 31.08.2014
30.08.2014
Górnik Wieliczka - Gdovia Gdów 1:2
Czarni Staniątki - LKS Śledziejowice 3:1
Raba Dobczyce - Gościbia Sułkowice 1:1
31.08.2014
Wolni Kłaj - Rokita Kornatka 1:2
LKS Rudnik - Orzeł Myślenice 0:0
Joradan Zakliczyn - Pcimianka Pcim 2:0
Hejnał Krzyszkowice - Dziecanovia Dziekanowice 4:3
4 kolejka 06 - 07.09.2014
06.09.2014
Pcimianka Pcim - Górnik Wieliczka 1:4
Orzeł Myślenice - Czarni Staniątki 1:3
LKS Śledziejowice - Jordan Zakliczyn 3:0 vo
Na boisku 0:1 gra nieuprawnionego zawodnika w drużynie gości .
Gościbia Sułkowice - Dziecanovia Dziekanowice 4:2
Raba Dobczyce - Wolni Kłaj 3:1
07.09.2014
Gdovia Gdów - Hejnał Krzyszkowice 3:0
Rokita Kornatka - LKS Rudnik 1:1
5 kolejka 13 - 14.09.2014
13.09.2014
Górnik Wieliczka - LKS Śledziejowice 2:1
Wolni Kłaj - Gościbia Sułkowice 1:0
14.09.2014
Hejnał Krzyszkowice - Pcimianka Pcim 3:2
LKS Rudnik - Raba Dobczyce 1:6
Czarni Staniątki - Rokita Kornatka 5:1
Dziecanovia Dziekanowice - Gdovia Gdów 0:1
Jordan Zakliczyn - Orzeł Myślenice 0:0
6 kolejka 20 - 21.09.2014
20.09.2014
Orzeł Myślenice - Górnik Wieliczka 1:0
Raba Dobczyce - Czarni Staniątki 4:4
Gościbia Sułkowice - Gdovia Gdów 1:1
LKS Śledziejowice - Hejnał Krzyszkowice 1:2
21.09.2014
Wolni Kłaj - LKS Rudnik 3:1
Pcimianka Pcim - Dziecanovia Dziekanowice 4:2
08.10.2014
Rokita Kornatka - Jordan Zakliczyn 1:2
7 kolejka 27 - 28.09.2014
27.09.2014
Górnik Wieliczka - Rokita Kornatka 5:0
Jordan Zakliczyn - Raba Dobczyce 1:4
Dziecanovia Dziekanowice - LKS Śledziejowice 5:2
28.09.2014
Hejnał Krzyszkowice - Orzeł Myślenice 3:0
LKS Rudnik - Gościbia Sułkowice 4:1
Gdovia Gdów - Pcimianka Pcim 0:1
14.10.2014
Czarni Staniątki - Wolni Kłaj 0:0
8 kolejka 04 - 05.10.2014
04.10.2014
Raba Dobczyce - Górnik Wieliczka 0:2
LKS Rudnik - Czarni Staniątki 0:2
Wolni Kłaj - Jordan Zakliczyn 0:1
LKS Śledziejowice - Gdovia Gdów 1:2
Gościbia Sułkowice - Pcimianka Pcim 0:1
Orzeł Myślenice - Dziecanovia Dziekanowice 2:3
05.10.2014
Rokita Kornatka - Hejnał Krzyszkowice 2:3
9 kolejka 11 - 12.10.2014
11.10.2014
Pcimianka Pcim - LKS Śledziejowice 3:1
Górnik Wieliczka - Wolni Kłaj 0:1
Czarni Staniątki - Gościbia Sułkowice 2:0
12.10.2014
Hejnał Krzyszkowice - Raba Dobczyce 4:2
Gdovia Gdów - Orzeł Myślenice 3:2
Jordan Zakliczyn - LKS Rudnik 3:1
Dziecanovia Dziekanowice - Rokita Kornatka 3:0
10 kolejka 18 - 19.10.2014
18.10.2014
LKS Rudnik - Górnik Wieliczka 1:1
Czarni Staniątki - Jordan Zakliczyn 2:1
Wolni Kłaj - Hejnał Krzyszkowice 1:2
Orzeł Myślenice - Pcimianka Pcim 0:0
Gościbia Sułkowice - LKS Śledziejowice 0:1
Raba Dobczyce - Dziecanovia Dziekanowice 2:2
19.10.2014
Rokita Kornatka - Gdovia Gdów 3:0
11 kolejka 25 - 26.10.2014
25.10.2014
Dziecanovia Dziekanowice - Wolni Kłaj 5:1
Jordan Zakliczyn - Gościbia Sułkowice 4:1
LKS Śledziejowice - Orzeł Myślenice 1:0
Pcimianka Pcim - Rokita Kornatka 0:1
26.10.2014
Górnik Wieliczka - Czarni Staniątki 3:2
Hejnał Krzyszkowice - LKS Rudnik 2:1
Gdovia Gdów - Raba Dobczyce 2:2
12 kolejka 02.11.2014
02.11.2014
Jordan Zakliczyn - Górnik Wieliczka 0:3
Czarni Staniątki - Hejnał Krzyszkowice 3:2
Wolni Kłaj - Gdovia Gdów 1:1
Raba Dobczyce - Pcimianka Pcim 0:1
Gościbia Sułkowice - Orzeł Myślenice 1:0
Rokita Kornatka - LKS Śledziejowice 3:2
LKS Rudnik - Dziecanovia Dziekanowice 2:1
13 kolejka 08 - 09.11.2014
08.11.2014
Górnik Wieliczka - Gościbia Sułkowice 3:0
Hejnał Krzyszkowice - Jordan Zakliczyn 5:0
LKS Śledziejowice - Raba Dobczyce 1:2
Orzeł Myślenice - Rokita Kornatka 1:1
09.11.2014
Dziecanovia Dziekanowice - Czarni Staniątki 1:6
Pcimianka Pcim - Wolni Kłaj 5:2
Gdovia Gdów - LKS Rudnik 4:1
14 kolejka 28 - 29.03.2015
28.03.2015
Gościbia Sułkowice - Rokita Kornatka 2:0
LKS Śledziejowice - Wolni Kłaj 0:0
Raba Dobczyce - Orzeł Myślenice 4:2
29.03.2015
Hejnał Krzyszkowice - Górnik Wieliczka 2:1
LKS Rudnik - Pcimianka Pcim 1:3
Gdovia Gdów - Czarni Staniątki 1:4
Dziecanovia Dziekanowice - Jordan Zakliczyn 1:1
15 kolejka 04 - 06.04.2015
04.04.2015
LKS Rudnik - LKS Śledziejowice 1:4
06.04.2015
Wolni Kłaj - Orzeł Myślenice 1:0
29.04.2015
Hejnał Krzyszkowice - Gościbia Sułkowice 0:1
Górnik Wieliczka - Dziecanovia Dziekanowice 6:0
Jordan Zakliczyn - Gdovia Gdów 4:2
Czarni Staniątki - Pcimianka Pcim 1:1
Raba Dobczyce - Rokita Kornatka 2:1
16 kolejka 11 - 12.04.2015
11.04.2015
LKS Śledziejowice - Czarni Staniątki 0:1
Rokita Kornatka - Wolni Kłaj 0:0
Gdovia Gdów - Górnik Wieliczka 2:5
Orzeł Myślenice - LKS Rudnik 1:1
Gościbia Sułkowice - Raba Dobczyce 2:0
12.04.2015
Dziecanovia Dziekanowice - Hejnał Krzyszkowice 2:1
Pcimianka Pcim - Jordan Zakliczyn 2:1
17 kolejka 18 - 19.04.2015
18.04.2015
Górnik Wieliczka - Pcimianka Pcim 3:1
Czarni Staniątki - Orzeł Myślenice 1:4
19.04.2015
Hejnał Krzyszkowice - Gdovia Gdów 4:0
Jordan Zakliczyn - LKS Śledziejowice 2:1
LKS Rudnik - Rokita Kornatka 2:2
Wolni Kłaj - Raba Dobczyce 1:1
Dziecanovia Dziekanowice - Gościbia Sułkowice 2:1
18 kolejka 25 - 26.04.2015
25.04.2015
Rokita Kornatka - Czarni Staniątki 1:2
LKS Śledziejowice - Górnik Wieliczka 0:3 vo
gra nieuprawnionego zawodnika .
Raba Dobczyce - LKS Rudnik 1:2
Gościbia Sułkowice - Wolni Kłaj 1:1
Orzeł Myślenice - Jordan Zakliczyn 2:1
26.04.2015
Pcimianka Pcim - Hejnał Krzyszkowice 3:2
Gdovia Gdów - Dziecanovia Dziekanowice 3:1
19 kolejka 01 - 03.05.2015
01.05.2015
LKS Rudnik - Wolni Kłaj 0:2
02.05.2015
Czarni Staniątki - Raba Dobczyce 1:3
Dziecanovia Dziekanowice - Pcimianka Pcim 3:2
03.05.2015
Górnik Wieliczka - Orzeł Myślenice 1:1
Gdovia Gdów - Gościbia Sułkowice 1:0
Hejnał Krzyszkowice - LKS Śledziejowice 1:1
Jordan Zakliczyn - Rokita Kornatka 0:2
20 kolejka 09 - 10.05.2015
09.05.2015
Rokita Kornatka - Górnik Wieliczka 2:2
LKS Śledziejowice - Dziecanovia Dziekanowice 0:3
Orzeł Myślenice - Hejnał Krzyszkowice 1:2
Raba Dobczyce - Jordan Zakliczyn 5:1
Gościbia Sułkowice - LKS Rudnik 1:1
10.05.2015
Pcimianka Pcim - Gdovia Gdów 3:1
Wolni Kłaj - Czarni Staniątki 2:3
21 kolejka 16 - 17.05.2015
16.05.2015
Pcimianka Pcim - Gościbia Sułkowice 1:1
Górnik Wieliczka - Raba Dobczyce 0:0
Czarni Staniątki - LKS Rudnik 2:1
Hejnał Krzyszkowice - Rokita Kornatka 2:1
17.05.2015
Jordan Zakliczyn - Wolni Kłaj 0:2
Gdovia Gdów - LKS Śledziejowice 5:0
Dziecanovia Dziekanowice - Orzeł Myślenice 3:2
22 kolejka 23 - 24.05.2015
23.05.2015
Orzeł Myślenice - Gdovia Gdów 1:1
Rokita Kornatka - Dziecanovia Dziekanowice 2:3
Gościbia Sułkowice - Czarni Staniątki 0:3
Raba Dobczyce - Hejnał Krzyszkowice 2:0
24.05.2015
LKS Rudnik - Jordan Zakliczyn 1:1
LKS Śledziejowice - Pcimianka Pcim 2:5
Wolni Kłaj - Górnik Wieliczka 2:1
23 kolejka 30 - 31.05.2015
30.05.2015
Górnik Wieliczka - LKS Rudnik 3:2
LKS Śledziejowice - Gościbia Sułkowice 0:4
Dziecanovia Dziekanowice - Raba Dobczyce 2:3
31.05.2015
Hejnał Krzyszkowice - Wolni Kłaj 1:1
Pcimianka Pcim - Orzeł Myślenice 0:0
Jordan Zakliczyn - Czarni Staniątki 2:2
Gdovia Gdów - Rokita Kornatka 2:1
24 kolejka 04 - 07.06.2015
04.06.2015
Wolni Kłaj - Dziecanovia Dziekanowice 2:0
06.06.2015
Rokita Kornatka - Pcimianka Pcim 4:2
Czarni Staniątki - Górnik Wieliczka 1:4
Raba Dobczyce - Gdovia Gdów 0:0
07.06.2015
LKS Rudnik - Hejnał Krzyszkowice 3:1
Orzeł Myślenice - LKS Śledziejowice 1:0
Gościbia Sułkowice - Jordan Zakliczyn 5:0
25 kolejka 13 - 14.06.2015
13.06.2015
Hejnał Krzyszkowice - Czarni Staniątki 3:2
14.06.2015
Górnik Wieliczka - Jordan Zakliczyn 2:0
LKS Śledziejowice - Rokita Kornatka 1:1
Pcimianka Pcim - Raba Dobczyce 3:2
Orzeł Myślenice - Gościbia Sułkowice 2:2
Gdovia Gdów - Wolni Kłaj 1:1
Dziecanovia Dziekanowice - LKS Rudnik 2:2
26 kolejka 20.06.2015
20.06.2015
Gościbia Sułkowice - Górnik Wieliczka 2:2
Jordan Zakliczyn - Hejnał Krzyszkowice 1:1
Raba Dobczyce - LKS Śledziejowice 0:0
Rokita Kornatka - Orzeł Myślenice 1:3
Czarni Staniątki - Dziecanovia Dziekanowice 3:0
Wolni Kłaj - Pcimianka Pcim 1:1
LKS Rudnik - Gdovia Gdów 5:1
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.