dzisiaj: 254, wczoraj: 2180
ogółem: 1 120 574
statystyki szczegółowe
Sezon 2018/19
|
|
l.m. |
pkt |
bramki |
1. |
Poprad Rytro (s) |
15 |
39 |
46 – 16 |
2. |
Wierchy Rabka Zdrój (b) |
15 |
36 |
53 – 12 |
3. |
Sokół Słopnice |
15 |
34 |
54 – 21 |
4. |
Jarmuta Szczawnica |
15 |
32 |
37 – 14 |
5. |
Gród Podegrodzie |
15 |
30 |
33 – 23 |
6. |
Huragan Waksmund |
15 |
27 |
26 – 23 |
7. |
Skalnik Kamionka Wielka |
15 |
23 |
28 – 22 |
8. |
Zalesianka Zalesie |
15 |
21 |
28 – 28 |
9. |
LKS Łużna (b) |
15 |
17 |
21 – 31 |
10. |
LKS Rupniów |
15 |
16 |
19 – 31 |
11. |
Laskovia Laskowa (b) |
15 |
15 |
34 – 40 |
12. |
Orzeł Wojnarowa |
15 |
14 |
26 – 44 |
13. |
Sokół Stary Sącz (b) |
15 |
14 |
24 – 34 |
14. |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
15 |
12 |
15 – 32 |
15. |
Kolejarz Stróże |
15 |
9 |
26 – 44 |
16. |
KS Tymbark (s) |
15 |
1 |
10 – 65 |
1 kolejka 11 - 12.08.2018
Poprad Rytro |
Sokół Słopnice |
7:3 |
Wierchy Rabka Zdrój |
Orzeł Wojnarowa |
4:1 |
Laskovia Laskowa |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
1:1 |
Sokół Stary Sącz |
KS Tymbark |
2:1 |
LKS Łużna |
Gród Podegrodzie |
0:1 |
Jarmuta Szczawnica |
Kolejarz Stróże |
3:0 v |
Huragan Waksmund |
Skalnik Kamionka Wielka |
1:2 |
Zalesianka Zalesie |
LKS Rupniów |
2:0 |
2 kolejka 15.08.2018
Sokół Słopnice |
LKS Rupniów |
1:0 |
Poprad Rytro |
Wierchy Rabka Zdrój |
2:1 |
Orzeł Wojnarowa |
Laskovia Laskowa |
2:2 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Sokół Stary Sącz |
0:0 |
KS Tymbark |
LKS Łużna |
1:4 |
Gród Podegrodzie |
Jarmuta Szczawnica |
0:2 |
Kolejarz Stróże |
Huragan Waksmund |
: |
Skalnik Kamionka Wielka |
Zalesianka Zalesie |
3:0 |
3 kolejka 18 - 19.08.2018
Wierchy Rabka Zdrój |
Sokół Słopnice |
1:0 |
Laskovia Laskowa |
Poprad Rytro |
1:1 |
Sokół Stary Sącz |
Orzeł Wojnarowa |
1:2 |
LKS Łużna |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
1:0 |
Jarmuta Szczawnica |
KS Tymbark |
5:0 |
Huragan Waksmund |
Gród Podegrodzie |
0:1 |
Zalesianka Zalesie |
Kolejarz Stróże |
1:0 |
LKS Rupniów |
Skalnik Kamionka Wielka |
1:0 |
4 kolejka 25 - 26.08.2018
Sokół Słopnice |
Skalnik Kamionka Wielka |
3:2 |
Wierchy Rabka Zdrój |
Laskovia Laskowa |
4:0 |
Poprad Rytro |
Sokół Stary Sącz |
4:1 |
Orzeł Wojnarowa |
LKS Łużna |
3:2 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Jarmuta Szczawnica |
2:1 |
KS Tymbark |
Huragan Waksmund |
0:4 |
Gród Podegrodzie |
Zalesianka Zalesie |
1:2 |
Kolejarz Stróże |
LKS Rupniów |
0:3 v |
5 kolejka 01 - 02.09.2018
Laskovia Laskowa |
Sokół Słopnice |
3:3 |
Sokół Stary Sącz |
Wierchy Rabka Zdrój |
1:2 |
LKS Łużna |
Poprad Rytro |
0:1 |
Jarmuta Szczawnica |
Orzeł Wojnarowa |
4:0 |
Huragan Waksmund |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
2:0 |
Zalesianka Zalesie |
KS Tymbark |
4:2 |
LKS Rupniów |
Gród Podegrodzie |
1:1 |
Skalnik Kamionka Wielka |
Kolejarz Stróże |
2:2 |
6 kolejka 08 - 09.09.2018
Sokół Słopnice |
Kolejarz Stróże |
4:1 |
Laskovia Laskowa |
Sokół Stary Sącz |
4:3 |
Wierchy Rabka Zdrój |
LKS Łużna |
6:0 |
Poprad Rytro |
Jarmuta Szczawnica |
1:1 |
Orzeł Wojnarowa |
Huragan Waksmund |
0:1 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Zalesianka Zalesie |
0:7 |
KS Tymbark |
LKS Rupniów |
0:1 |
Gród Podegrodzie |
Skalnik Kamionka Wielka |
0:0 |
7 kolejka 15 - 16.09.2018
Sokół Stary Sącz |
Sokół Słopnice |
0:3 |
LKS Łużna |
Laskovia Laskowa |
3:3 |
Jarmuta Szczawnica |
Wierchy Rabka Zdrój |
2:1 |
Huragan Waksmund |
Poprad Rytro |
2:3 |
Zalesianka Zalesie |
Orzeł Wojnarowa |
3:0 v |
LKS Rupniów |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
4:1 |
Skalnik Kamionka Wielka |
KS Tymbark |
5:0 |
Kolejarz Stróże |
Gród Podegrodzie |
3:4 |
8 kolejka 22 - 23.09.2018
Sokół Słopnice |
Gród Podegrodzie |
6:0 |
Sokół Stary Sącz |
LKS Łużna |
2:0 |
Laskovia Laskowa |
Jarmuta Szczawnica |
3:1 |
Wierchy Rabka Zdrój |
Huragan Waksmund |
6:0 |
Poprad Rytro |
Zalesianka Zalesie |
3:0 |
Orzeł Wojnarowa |
LKS Rupniów |
4:1 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Skalnik Kamionka Wielka |
0:2 |
KS Tymbark |
Kolejarz Stróże |
3:6 |
9 kolejka 29 - 30.09.2018
LKS Łużna |
Sokół Słopnice |
0:2 |
Jarmuta Szczawnica |
Sokół Stary Sącz |
3:1 |
Huragan Waksmund |
Laskovia Laskowa |
3:2 |
Zalesianka Zalesie |
Wierchy Rabka Zdrój |
2:4 |
LKS Rupniów |
Poprad Rytro |
0:3 |
Skalnik Kamionka Wielka |
Orzeł Wojnarowa |
3:2 |
Kolejarz Stróże |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
0:2 |
Gród Podegrodzie |
KS Tymbark |
5:0 |
10 kolejka 06 - 07.10.2018
Sokół Słopnice |
KS Tymbark |
8:0 |
LKS Łużna |
Jarmuta Szczawnica |
1:4 |
Sokół Stary Sącz |
Huragan Waksmund |
3:4 |
Laskovia Laskowa |
Zalesianka Zalesie |
2:2 |
Wierchy Rabka Zdrój |
LKS Rupniów |
7:1 |
Poprad Rytro |
Skalnik Kamionka Wielka |
4:0 |
Orzeł Wojnarowa |
Kolejarz Stróże |
3:3 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Gród Podegrodzie |
2:3 |
11 kolejka 13 - 14.10.2018
Jarmuta Szczawnica |
Sokół Słopnice |
1:3 |
Huragan Waksmund |
LKS Łużna |
3:1 |
Zalesianka Zalesie |
Sokół Stary Sącz |
3:3 |
LKS Rupniów |
Laskovia Laskowa |
4:2 |
Skalnik Kamionka Wielka |
Wierchy Rabka Zdrój |
0:2 |
Kolejarz Stróże |
Poprad Rytro |
2:4 |
Gród Podegrodzie |
Orzeł Wojnarowa |
5:1 |
KS Tymbark |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
1:1 |
12 kolejka 20 - 21.10.2018
Sokół Słopnice |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
3:1 |
Jarmuta Szczawnica |
Huragan Waksmund |
3:0 |
LKS Łużna |
Zalesianka Zalesie |
2:0 |
Sokół Stary Sącz |
LKS Rupniów |
3:1 |
Laskovia Laskowa |
Skalnik Kamionka Wielka |
1:5 |
Wierchy Rabka Zdrój |
Kolejarz Stróże |
6:0 |
Poprad Rytro |
Gród Podegrodzie |
3:3 |
Orzeł Wojnarowa |
KS Tymbark |
4:0 |
13 kolejka 27 - 28.10.2018
Huragan Waksmund |
Sokół Słopnice |
2:0 |
Zalesianka Zalesie |
Jarmuta Szczawnica |
1:1 |
LKS Rupniów |
LKS Łużna |
0:1 |
Sokół Stary Sącz |
Skalnik Kamionka Wielka |
1:2 |
Kolejarz Stróże |
Laskovia Laskowa |
4:3 |
Gród Podegrodzie |
Wierchy Rabka Zdrój |
2:0 |
KS Tymbark |
Poprad Rytro |
1:4 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Orzeł Wojnarowa |
3:2 |
14 kolejka 03 - 04.11.2018
Sokół Słopnice |
Orzeł Wojnarowa |
9:1 |
Huragan Waksmund |
Zalesianka Zalesie |
1:0 |
Jarmuta Szczawnica |
LKS Rupniów |
3:0 |
LKS Łużna |
Skalnik Kamionka Wielka |
2:1 |
Sokół Stary Sącz |
Kolejarz Stróże |
2:1 |
Laskovia Laskowa |
Gród Podegrodzie |
2:3 |
Wierchy Rabka Zdrój |
KS Tymbark |
7:0 |
Poprad Rytro |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
3:0 |
15 kolejka 10 - 11.11.2018
Zalesianka Zalesie |
Sokół Słopnice |
1:6 |
LKS Rupniów |
Huragan Waksmund |
2:3 |
Jarmuta Szczawnica |
Skalnik Kamionka Wielka |
3:1 |
Kolejarz Stróże |
LKS Łużna |
4:4 |
Sokół Stary Sącz |
Gród Podegrodzie |
1:4 |
KS Tymbark |
Laskovia Laskowa |
1:5 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Wierchy Rabka Zdrój |
1:2 |
Orzeł Wojnarowa |
Poprad Rytro |
1:3 |
16 kolejka 30 - 31.03.2019
Orzeł Wojnarowa |
Wierchy Rabka Zdrój |
1:3 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Laskovia Laskowa |
1:5 |
KS Tymbark |
Sokół Stary Sącz |
2:5 |
Gród Podegrodzie |
LKS Łużna |
3:1 |
Kolejarz Stróże |
Jarmuta Szczawnica |
1:1 |
Skalnik Kamionka Wielka |
Huragan Waksmund |
3:1 |
LKS Rupniów |
Zalesianka Zalesie |
3:2 |
Sokół Słopnice |
Poprad Rytro |
0:1 |
17 kolejka 06 - 07.04.2019
Wierchy Rabka Zdrój |
Poprad Rytro |
3:0 |
Laskovia Laskowa |
Orzeł Wojnarowa |
1:3 |
Sokół Stary Sącz |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
: |
LKS Łużna |
KS Tymbark |
2:0 |
Jarmuta Szczawnica |
Gród Podegrodzie |
1:2 |
Huragan Waksmund |
Kolejarz Stróże |
2:1 |
Zalesianka Zalesie |
Skalnik Kamionka Wielka |
0:3 |
LKS Rupniów |
Sokół Słopnice |
1:1 |
18 kolejka 13 - 14.04.2019
Poprad Rytro |
Laskovia Laskowa |
5:0 |
Orzeł Wojnarowa |
Sokół Stary Sącz |
3:1 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
LKS Łużna |
1:5 |
KS Tymbark |
Jarmuta Szczawnica |
0:7 |
Gród Podegrodzie |
Huragan Waksmund |
: |
Kolejarz Stróże |
Zalesianka Zalesie |
2:3 |
Skalnik Kamionka Wielka |
LKS Rupniów |
5:1 |
Sokół Słopnice |
Wierchy Rabka Zdrój |
0:1 |
19 kolejka 20.04.2019
Laskovia Laskowa |
Wierchy Rabka Zdrój |
1:1 |
Sokół Stary Sącz |
Poprad Rytro |
2:6 |
LKS Łużna |
Orzeł Wojnarowa |
4:4 |
Jarmuta Szczawnica |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
5:0 |
Huragan Waksmund |
KS Tymbark |
1:0 |
Zalesianka Zalesie |
Gród Podegrodzie |
1:4 |
LKS Rupniów |
Kolejarz Stróże |
2:2 |
Skalnik Kamionka Wielka |
Sokół Słopnice |
2:3 |
20 kolejka 27 - 28.04.2019
Wierchy Rabka Zdrój |
Sokół Stary Sącz |
5:1 |
Poprad Rytro |
LKS Łużna |
: |
Orzeł Wojnarowa |
Jarmuta Szczawnica |
2:4 |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Huragan Waksmund |
1:4 |
KS Tymbark |
Zalesianka Zalesie |
3:3 |
Gród Podegrodzie |
LKS Rupniów |
4:0 |
Kolejarz Stróże |
Skalnik Kamionka Wielka |
3:4 |
Sokół Słopnice |
Laskovia Laskowa |
6:1 |
21 kolejka 01.05.2019
Sokół Stary Sącz |
Laskovia Laskowa |
: |
LKS Łużna |
Wierchy Rabka Zdrój |
: |
Jarmuta Szczawnica |
Poprad Rytro |
: |
Huragan Waksmund |
Orzeł Wojnarowa |
: |
Zalesianka Zalesie |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
: |
LKS Rupniów |
KS Tymbark |
: |
Skalnik Kamionka Wielka |
Gród Podegrodzie |
: |
Kolejarz Stróże |
Sokół Słopnice |
: |
22 kolejka 04 - 05.05.2019
Laskovia Laskowa |
LKS Łużna |
: |
Wierchy Rabka Zdrój |
Jarmuta Szczawnica |
: |
Poprad Rytro |
Huragan Waksmund |
: |
Orzeł Wojnarowa |
Zalesianka Zalesie |
: |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
LKS Rupniów |
: |
KS Tymbark |
Skalnik Kamionka Wielka |
: |
Gród Podegrodzie |
Kolejarz Stróże |
: |
Sokół Słopnice |
Sokół Stary Sącz |
: |
23 kolejka 11 - 12.05.2019
LKS Łużna |
Sokół Stary Sącz |
: |
Jarmuta Szczawnica |
Laskovia Laskowa |
: |
Huragan Waksmund |
Wierchy Rabka Zdrój |
: |
Zalesianka Zalesie |
Poprad Rytro |
: |
LKS Rupniów |
Orzeł Wojnarowa |
: |
Skalnik Kamionka Wielka |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
: |
Kolejarz Stróże |
KS Tymbark |
: |
Gród Podegrodzie |
Sokół Słopnice |
: |
24 kolejka 18 - 19.05.2019
Sokół Stary Sącz |
Jarmuta Szczawnica |
: |
Laskovia Laskowa |
Huragan Waksmund |
: |
Wierchy Rabka Zdrój |
Zalesianka Zalesie |
: |
Poprad Rytro |
LKS Rupniów |
: |
Orzeł Wojnarowa |
Skalnik Kamionka Wielka |
: |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Kolejarz Stróże |
: |
KS Tymbark |
Gród Podegrodzie |
: |
Sokół Słopnice |
LKS Łużna |
: |
25 kolejka 25 - 26.05.2019
Jarmuta Szczawnica |
LKS Łużna |
: |
Huragan Waksmund |
Sokół Stary Sącz |
: |
Zalesianka Zalesie |
Laskovia Laskowa |
: |
LKS Rupniów |
Wierchy Rabka Zdrój |
: |
Skalnik Kamionka Wielka |
Poprad Rytro |
: |
Kolejarz Stróże |
Orzeł Wojnarowa |
: |
Gród Podegrodzie |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
: |
KS Tymbark |
Sokół Słopnice |
: |
26 kolejka 01 - 02.06.2019
LKS Łużna |
Huragan Waksmund |
: |
Sokół Stary Sącz |
Zalesianka Zalesie |
: |
Laskovia Laskowa |
LKS Rupniów |
: |
Wierchy Rabka Zdrój |
Skalnik Kamionka Wielka |
: |
Poprad Rytro |
Kolejarz Stróże |
: |
Orzeł Wojnarowa |
Gród Podegrodzie |
: |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
KS Tymbark |
: |
Sokół Słopnice |
Jarmuta Szczawnica |
: |
27 kolejka 08 - 09.06.2019
Huragan Waksmund |
Jarmuta Szczawnica |
: |
Zalesianka Zalesie |
LKS Łużna |
: |
LKS Rupniów |
Sokół Stary Sącz |
: |
Skalnik Kamionka Wielka |
Laskovia Laskowa |
: |
Kolejarz Stróże |
Wierchy Rabka Zdrój |
: |
Gród Podegrodzie |
Poprad Rytro |
: |
KS Tymbark |
Orzeł Wojnarowa |
: |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Sokół Słopnice |
: |
28 kolejka 15 - 16.06.2019
Jarmuta Szczawnica |
Zalesianka Zalesie |
: |
LKS Łużna |
LKS Rupniów |
: |
Skalnik Kamionka Wielka |
Sokół Stary Sącz |
: |
Laskovia Laskowa |
Kolejarz Stróże |
: |
Wierchy Rabka Zdrój |
Gród Podegrodzie |
: |
Poprad Rytro |
KS Tymbark |
: |
Orzeł Wojnarowa |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
: |
Sokół Słopnice |
Huragan Waksmund |
: |
29 kolejka 19.06.2019
Zalesianka Zalesie |
Huragan Waksmund |
: |
LKS Rupniów |
Jarmuta Szczawnica |
: |
Skalnik Kamionka Wielka |
LKS Łużna |
: |
Kolejarz Stróże |
Sokół Stary Sącz |
: |
Gród Podegrodzie |
Laskovia Laskowa |
: |
KS Tymbark |
Wierchy Rabka Zdrój |
: |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
Poprad Rytro |
: |
Orzeł Wojnarowa |
Sokół Słopnice |
: |
30 kolejka 23.06.2019
Huragan Waksmund |
LKS Rupniów |
: |
Skalnik Kamionka Wielka |
Jarmuta Szczawnica |
: |
LKS Łużna |
Kolejarz Stróże |
: |
Gród Podegrodzie |
Sokół Stary Sącz |
: |
Laskovia Laskowa |
KS Tymbark |
: |
Wierchy Rabka Zdrój |
Ogniwo Piwniczna Zdrój |
: |
Poprad Rytro |
Orzeł Wojnarowa |
: |
Sokół Słopnice |
Zalesianka Zalesie |
: |
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.