dzisiaj: 22, wczoraj: 2180
ogółem: 1 120 342
statystyki szczegółowe
Sezon 2018/19
|
|
l.m. |
pkt |
zw |
rem |
por |
bramki |
1. |
Hutnik Kraków (b) |
17 |
35 |
|
|
|
35 – 21 |
2. |
Stal Rzeszów |
17 |
34 |
|
|
|
38 – 14 |
3. |
Podhale Nowy Targ |
17 |
34 |
|
|
|
31 – 16 |
4. |
Wisła Puławy (s) |
17 |
31 |
|
|
|
18 – 13 |
5. |
Motor Lublin |
17 |
30 |
|
|
|
28 – 18 |
6. |
Orlęta Radzyń Podlaski |
17 |
27 |
|
|
|
28 – 22 |
7. |
Stal Kraśnik (b) |
17 |
25 |
|
|
|
30 – 23 |
8. |
KSZO Ostrowiec |
17 |
24 |
|
|
|
27 – 22 |
9. |
Avia Świdnik |
17 |
22 |
|
|
|
20 – 21 |
10. |
Wisła Sandomierz |
17 |
21 |
|
|
|
19 – 26 |
11. |
Chełmianka Chełm |
17 |
21 |
|
|
|
23 – 25 |
12. |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
17 |
21 |
|
|
|
24 – 18 |
13. |
Wiślanie Jaśkowice |
17 |
18 |
|
|
|
23 – 36 |
14. |
Sokół Sieniawa (b) |
17 |
18 |
|
|
|
27 – 30 |
15. |
Czarni Połaniec (b) |
17 |
16 |
|
|
|
18 – 28 |
16. |
Podlasie Biała Podlaska |
17 |
13 |
|
|
|
16 – 36 |
17. |
Soła Oświęcim |
17 |
12 |
|
|
|
16 – 35 |
18. |
Spartakus Daleszyce |
17 |
10 |
|
|
|
11 – 28 |
1 kolejka 11 - 12.08.2018
Wisła Sandomierz |
Wisła Puławy |
1:0 |
Czarni Połaniec |
Podlasie Biała Podlaska |
0:2 |
Hutnik Kraków |
Spartakus Daleszyce |
2:1 |
Sokół Sieniawa |
Soła Oświęcim |
2:1 |
Stal Kraśnik |
Avia Świdnik |
2:0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Wiślanie Jaśkowice |
2:1 |
Stal Rzeszów |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2:1 |
Chełmianka Chełm |
Podhale Nowy Targ |
2:1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Motor Lublin |
1:1 |
2 kolejka 15.08.2018
Wisła Sandomierz |
Podhale Nowy Targ |
3:3 |
Wisła Puławy |
Czarni Połaniec |
0:0 |
Podlasie Biała Podlaska |
Hutnik Kraków |
1:4 |
Spartakus Daleszyce |
Sokół Sieniawa |
2:1 |
Soła Oświęcim |
Stal Kraśnik |
3:0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0:0 |
Wiślanie Jaśkowice |
Stal Rzeszów |
1:5 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Chełmianka Chełm |
1:2 |
Avia Świdnik |
Motor Lublin |
0:1 |
3 kolejka 18 - 19.08.2018
Czarni Połaniec |
Wisła Sandomierz |
2:1 |
Hutnik Kraków |
Wisła Puławy |
0:1 |
Sokół Sieniawa |
Podlasie Biała Podlaska |
3:1 |
Stal Kraśnik |
Spartakus Daleszyce |
5:0 |
Motor Lublin |
Soła Oświęcim |
1:1 |
Stal Rzeszów |
Orlęta Radzyń Podlaski |
5:0 |
Chełmianka Chełm |
Wiślanie Jaśkowice |
2:0 |
Podhale Nowy Targ |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2:1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Avia Świdnik |
0:1 |
4 kolejka 25 - 26.08.2018
Wisła Sandomierz |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0:0 |
Czarni Połaniec |
Hutnik Kraków |
0:1 |
Wisła Puławy |
Sokół Sieniawa |
2:0 |
Podlasie Biała Podlaska |
Stal Kraśnik |
0:3 |
Spartakus Daleszyce |
Motor Lublin |
1:3 |
Avia Świdnik |
Stal Rzeszów |
3:1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Chełmianka Chełm |
3:1 |
Wiślanie Jaśkowice |
Podhale Nowy Targ |
2:2 |
Soła Oświęcim |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0:3 |
5 kolejka 29.08.2018
Hutnik Kraków |
Wisła Sandomierz |
2:1 |
Sokół Sieniawa |
Czarni Połaniec |
2:0 |
Stal Kraśnik |
Wisła Puławy |
2:4 |
Motor Lublin |
Podlasie Biała Podlaska |
3:1 |
Stal Rzeszów |
Soła Oświęcim |
3:0 |
Chełmianka Chełm |
Avia Świdnik |
3:1 |
Podhale Nowy Targ |
Orlęta Radzyń Podlaski |
0:0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Wiślanie Jaśkowice |
1:1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Spartakus Daleszyce |
1:0 |
6 kolejka 01 - 02.09.2018
Wisła Sandomierz |
Wiślanie Jaśkowice |
2:1 |
Hutnik Kraków |
Sokół Sieniawa |
3:1 |
Czarni Połaniec |
Stal Kraśnik |
2:1 |
Wisła Puławy |
Motor Lublin |
0:0 |
Spartakus Daleszyce |
Stal Rzeszów |
1:1 |
Soła Oświęcim |
Chełmianka Chełm |
1:1 |
Avia Świdnik |
Podhale Nowy Targ |
2:2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0:0 |
Podlasie Biała Podlaska |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
0:3 |
7 kolejka 08 - 09.09.2018
Sokół Sieniawa |
Wisła Sandomierz |
3:4 |
Stal Kraśnik |
Hutnik Kraków |
2:0 |
Motor Lublin |
Czarni Połaniec |
4:2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Wisła Puławy |
2:2 |
Chełmianka Chełm |
Spartakus Daleszyce |
1:1 |
Podhale Nowy Targ |
Soła Oświęcim |
7:1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Avia Świdnik |
1:2 |
Wiślanie Jaśkowice |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2:2 |
Stal Rzeszów |
Podlasie Biała Podlaska |
2:2 |
8 kolejka 15 - 16.09.2018
Wisła Sandomierz |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2:0 |
Sokół Sieniawa |
Stal Kraśnik |
5:1 |
Hutnik Kraków |
Motor Lublin |
5:3 |
Czarni Połaniec |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2:2 |
Podlasie Biała Podlaska |
Chełmianka Chełm |
0:4 |
Spartakus Daleszyce |
Podhale Nowy Targ |
1:1 |
Soła Oświęcim |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0:1 |
Avia Świdnik |
Wiślanie Jaśkowice |
1:2 |
Wisła Puławy |
Stal Rzeszów |
0:2 |
9 kolejka 22 - 23.09.2018
Stal Kraśnik |
Wisła Sandomierz |
3:0 |
Motor Lublin |
Sokół Sieniawa |
2:1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Hutnik Kraków |
0:1 |
Stal Rzeszów |
Czarni Połaniec |
3:0 |
Podhale Nowy Targ |
Podlasie Biała Podlaska |
1:0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Spartakus Daleszyce |
5:0 |
Wiślanie Jaśkowice |
Soła Oświęcim |
2:1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Avia Świdnik |
3:0 |
Chełmianka Chełm |
Wisła Puławy |
1:0 |
10 kolejka 29 - 30.09.2018
Wisła Sandomierz |
Avia Świdnik |
0:3 |
Stal Kraśnik |
Motor Lublin |
0:0 |
Sokół Sieniawa |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3:3 |
Hutnik Kraków |
Stal Rzeszów |
1:1 |
Wisła Puławy |
Podhale Nowy Targ |
0:1 |
Podlasie Biała Podlaska |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1:1 |
Spartakus Daleszyce |
Wiślanie Jaśkowice |
2:0 |
Soła Oświęcim |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2:2 |
Czarni Połaniec |
Chełmianka Chełm |
2:0 |
11 kolejka 06 - 07.10.2018
Motor Lublin |
Wisła Sandomierz |
1:1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Stal Kraśnik |
0:2 |
Stal Rzeszów |
Sokół Sieniawa |
3:0 |
Chełmianka Chełm |
Hutnik Kraków |
1:2 |
Podhale Nowy Targ |
Czarni Połaniec |
3:0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Wisła Puławy |
1:2 |
Wiślanie Jaśkowice |
Podlasie Biała Podlaska |
1:2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Spartakus Daleszyce |
2:1 |
Avia Świdnik |
Soła Oświęcim |
1:0 |
12 kolejka 13 - 14.10.2018
Wisła Sandomierz |
Soła Oświęcim |
3:0 |
Motor Lublin |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2:0 |
Stal Kraśnik |
Stal Rzeszów |
2:2 |
Sokół Sieniawa |
Chełmianka Chełm |
2:1 |
Hutnik Kraków |
Podhale Nowy Targ |
0:1 |
Czarni Połaniec |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0:1 |
Wisła Puławy |
Wiślanie Jaśkowice |
2:2 |
Podlasie Biała Podlaska |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1:5 |
Spartakus Daleszyce |
Avia Świdnik |
0:2 |
13 kolejka 20 - 21.10.2018
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Wisła Sandomierz |
3:0 |
Stal Rzeszów |
Motor Lublin |
2:2 |
Chełmianka Chełm |
Stal Kraśnik |
1:3 |
Podhale Nowy Targ |
Sokół Sieniawa |
1:0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Hutnik Kraków |
5:1 |
Wiślanie Jaśkowice |
Czarni Połaniec |
2:1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Wisła Puławy |
2:0 |
Avia Świdnik |
Podlasie Biała Podlaska |
1:1 |
Soła Oświęcim |
Spartakus Daleszyce |
1:0 |
14 kolejka 27 - 28.10.2018
Wisła Sandomierz |
Spartakus Daleszyce |
1:0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Stal Rzeszów |
0:0 |
Motor Lublin |
Chełmianka Chełm |
2:0 |
Stal Kraśnik |
Podhale Nowy Targ |
0:1 |
Sokół Sieniawa |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0:1 |
Hutnik Kraków |
Wiślanie Jaśkowice |
8:2 |
Czarni Połaniec |
Orlęta Radzyń Podlaski |
4:4 |
Wisła Puławy |
Avia Świdnik |
1:0 |
Podlasie Biała Podlaska |
Soła Oświęcim |
2:3 |
15 kolejka 03 - 04.11.2018
Stal Rzeszów |
Wisła Sandomierz |
3:0 |
Chełmianka Chełm |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
3:3 |
Podhale Nowy Targ |
Motor Lublin |
1:1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Stal Kraśnik |
1:1 |
Wiślanie Jaśkowice |
Sokół Sieniawa |
2:1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Hutnik Kraków |
0:0 |
Avia Świdnik |
Czarni Połaniec |
1:1 |
Soła Oświęcim |
Wisła Puławy |
0:1 |
Spartakus Daleszyce |
Podlasie Biała Podlaska |
1:1 |
16 kolejka 10 - 11.11.2018
Wisła Sandomierz |
Podlasie Biała Podlaska |
0:1 |
Stal Rzeszów |
Chełmianka Chełm |
2:0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Podhale Nowy Targ |
2:3 |
Motor Lublin |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
1:1 |
Stal Kraśnik |
Wiślanie Jaśkowice |
1:1 |
Sokół Sieniawa |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1:1 |
Hutnik Kraków |
Avia Świdnik |
1:0 |
Czarni Połaniec |
Soła Oświęcim |
2:1 |
Wisła Puławy |
Spartakus Daleszyce |
1:0 |
17 kolejka 17 - 18.11.2018
Chełmianka Chełm |
Wisła Sandomierz |
0:1 |
Podhale Nowy Targ |
Stal Rzeszów |
1:1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2:3 |
Wiślanie Jaśkowice |
Motor Lublin |
1:1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Stal Kraśnik |
3:2 |
Avia Świdnik |
Sokół Sieniawa |
2:2 |
Soła Oświęcim |
Hutnik Kraków |
1:4 |
Spartakus Daleszyce |
Czarni Połaniec |
2:1 |
Podlasie Biała Podlaska |
Wisła Puławy |
0:1 |
18 kolejka 09 - 10.03.2019
Wisła Sandomierz |
Wisła Puławy |
1:1 |
Spartakus Daleszyce |
Hutnik Kraków |
0:1 |
Soła Oświęcim |
Sokół Sieniawa |
1:1 |
Avia Świdnik |
Stal Kraśnik |
0:0 |
Wiślanie Jaśkowice |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1:0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Stal Rzeszów |
0:1 |
Podhale Nowy Targ |
Chełmianka Chełm |
1:0 |
Motor Lublin |
Orlęta Radzyń Podlaski |
3:0 |
Podlasie Biała Podlaska |
Czarni Połaniec |
3:1 |
19 kolejka 16 - 17.03.2019
Czarni Połaniec |
Wisła Puławy |
2:3 |
Hutnik Kraków |
Podlasie Biała Podlaska |
0:2 |
Sokół Sieniawa |
Spartakus Daleszyce |
2:0 |
Stal Kraśnik |
Soła Oświęcim |
1:0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2:0 |
Stal Rzeszów |
Wiślanie Jaśkowice |
4:0 |
Chełmianka Chełm |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
2:2 |
Motor Lublin |
Avia Świdnik |
1:0 |
Podhale Nowy Targ |
Wisła Sandomierz |
4:0 |
20 kolejka 23 - 24.03.2019
Wisła Puławy |
Hutnik Kraków |
2:0 |
Podlasie Biała Podlaska |
Sokół Sieniawa |
0:0 |
Spartakus Daleszyce |
Stal Kraśnik |
0:0 |
Soła Oświęcim |
Motor Lublin |
0:1 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Stal Rzeszów |
0:5 |
Wiślanie Jaśkowice |
Chełmianka Chełm |
0:0 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Podhale Nowy Targ |
0:1 |
Avia Świdnik |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2:2 |
Wisła Sandomierz |
Czarni Połaniec |
2:1 |
21 kolejka 30 - 31.03.2019
Hutnik Kraków |
Czarni Połaniec |
4:0 |
Sokół Sieniawa |
Wisła Puławy |
2:0 |
Stal Kraśnik |
Podlasie Biała Podlaska |
3:1 |
Motor Lublin |
Spartakus Daleszyce |
3:1 |
Stal Rzeszów |
Avia Świdnik |
3:1 |
Chełmianka Chełm |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2:0 |
Podhale Nowy Targ |
Wiślanie Jaśkowice |
3:2 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Soła Oświęcim |
2:1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Wisła Sandomierz |
0:0 |
22 kolejka 06 - 07.04.2019
Czarni Połaniec |
Sokół Sieniawa |
0:0 |
Wisła Puławy |
Stal Kraśnik |
2:2 |
Podlasie Biała Podlaska |
Motor Lublin |
1:3 |
Soła Oświęcim |
Stal Rzeszów |
2:1 |
Avia Świdnik |
Chełmianka Chełm |
1:0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Podhale Nowy Targ |
0:1 |
Wiślanie Jaśkowice |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0:1 |
Spartakus Daleszyce |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2:1 |
Wisła Sandomierz |
Hutnik Kraków |
0:3 |
23 kolejka 10.04.2019
Sokół Sieniawa |
Hutnik Kraków |
2:1 |
Stal Kraśnik |
Czarni Połaniec |
0:0 |
Motor Lublin |
Wisła Puławy |
3:1 |
Stal Rzeszów |
Spartakus Daleszyce |
5:2 |
Chełmianka Chełm |
Soła Oświęcim |
1:1 |
Podhale Nowy Targ |
Avia Świdnik |
2:1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Orlęta Radzyń Podlaski |
1:1 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Podlasie Biała Podlaska |
3:2 |
Wiślanie Jaśkowice |
Wisła Sandomierz |
5:2 |
24 kolejka 13 - 14.04.2019
Hutnik Kraków |
Stal Kraśnik |
1:1 |
Czarni Połaniec |
Motor Lublin |
0:1 |
Wisła Puławy |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
2:0 |
Spartakus Daleszyce |
Chełmianka Chełm |
1:1 |
Soła Oświęcim |
Podhale Nowy Targ |
0:1 |
Avia Świdnik |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0:2 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Wiślanie Jaśkowice |
2:1 |
Podlasie Biała Podlaska |
Stal Rzeszów |
0:7 |
Wisła Sandomierz |
Sokół Sieniawa |
0:2 |
25 kolejka 20.04.2019
Stal Kraśnik |
Sokół Sieniawa |
3:1 |
Motor Lublin |
Hutnik Kraków |
2:0 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Czarni Połaniec |
1:0 |
Chełmianka Chełm |
Podlasie Biała Podlaska |
3:1 |
Podhale Nowy Targ |
Spartakus Daleszyce |
2:1 |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Soła Oświęcim |
0:1 |
Wiślanie Jaśkowice |
Avia Świdnik |
1:1 |
Stal Rzeszów |
Wisła Puławy |
3:0 |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Wisła Sandomierz |
2:0 |
26 kolejka 27 - 28.04.2019
Sokół Sieniawa |
Motor Lublin |
1:0 |
Hutnik Kraków |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1:2 |
Czarni Połaniec |
Stal Rzeszów |
1:2 |
Podlasie Biała Podlaska |
Podhale Nowy Targ |
0:3 |
Spartakus Daleszyce |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
0:4 |
Soła Oświęcim |
Wiślanie Jaśkowice |
2:0 |
Avia Świdnik |
Orlęta Radzyń Podlaski |
2:1 |
Wisła Puławy |
Chełmianka Chełm |
3:0 |
Wisła Sandomierz |
Stal Kraśnik |
3:1 |
27 kolejka 01.05.2019
Motor Lublin |
Stal Kraśnik |
: |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Sokół Sieniawa |
: |
Stal Rzeszów |
Hutnik Kraków |
: |
Podhale Nowy Targ |
Wisła Puławy |
: |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Podlasie Biała Podlaska |
: |
Wiślanie Jaśkowice |
Spartakus Daleszyce |
: |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Soła Oświęcim |
: |
Chełmianka Chełm |
Czarni Połaniec |
: |
Avia Świdnik |
Wisła Sandomierz |
: |
28 kolejka 04 - 05.05.2019
Stal Kraśnik |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
: |
Sokół Sieniawa |
Stal Rzeszów |
: |
Hutnik Kraków |
Chełmianka Chełm |
: |
Czarni Połaniec |
Podhale Nowy Targ |
: |
Wisła Puławy |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
: |
Podlasie Biała Podlaska |
Wiślanie Jaśkowice |
: |
Spartakus Daleszyce |
Orlęta Radzyń Podlaski |
: |
Soła Oświęcim |
Avia Świdnik |
: |
Wisła Sandomierz |
Motor Lublin |
: |
29 kolejka 08.05.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Motor Lublin |
: |
Stal Rzeszów |
Stal Kraśnik |
: |
Chełmianka Chełm |
Sokół Sieniawa |
: |
Podhale Nowy Targ |
Hutnik Kraków |
: |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Czarni Połaniec |
: |
Wiślanie Jaśkowice |
Wisła Puławy |
: |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Podlasie Biała Podlaska |
: |
Avia Świdnik |
Spartakus Daleszyce |
: |
Soła Oświęcim |
Wisła Sandomierz |
: |
30 kolejka 11 - 12.05.2019
Motor Lublin |
Stal Rzeszów |
: |
Stal Kraśnik |
Chełmianka Chełm |
: |
Sokół Sieniawa |
Podhale Nowy Targ |
: |
Hutnik Kraków |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
: |
Czarni Połaniec |
Wiślanie Jaśkowice |
: |
Wisła Puławy |
Orlęta Radzyń Podlaski |
: |
Podlasie Biała Podlaska |
Avia Świdnik |
: |
Spartakus Daleszyce |
Soła Oświęcim |
: |
Wisła Sandomierz |
KSZO Ostrowiec Świetokrzyski |
: |
31 kolejka 18 - 19.05.2019
Stal Rzeszów |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
: |
Chełmianka Chełm |
Motor Lublin |
: |
Podhale Nowy Targ |
Stal Kraśnik |
: |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Sokół Sieniawa |
: |
Wiślanie Jaśkowice |
Hutnik Kraków |
: |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Czarni Połaniec |
: |
Avia Świdnik |
Wisła Puławy |
: |
Soła Oświęcim |
Podlasie Biała Podlaska |
: |
Sparkatus Daleszyce |
Wisła Sandomierz |
: |
32 kolejka 25 - 26.05.2019
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Chełmianka Chełm |
: |
Motor Lublin |
Podhale Nowy Targ |
: |
Stal Kraśnik |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
: |
Sokół Sieniawa |
Wiślanie Jaśkowice |
: |
Hutnik Kraków |
Orlęta Radzyń Podlaski |
: |
Czarni Połaniec |
Avia Świdnik |
: |
Wisła Puławy |
Soła Oświęcim |
: |
Podlasie Biała Podlaska |
Spartakus Daleszyce |
: |
Wisła Sandomierz |
Stal Rzeszów |
: |
33 kolejka 01 - 02.06.2019
Chełmianka Chełm |
Stal Rzeszów |
: |
Podhale Nowy Targ |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
: |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
Motor Lublin |
: |
Wiślanie Jaśkowice |
Stal Kraśnik |
: |
Orlęta Radzyń Podlaski |
Sokół Sieniawa |
: |
Avia Świdnik |
Hutnik Kraków |
: |
Soła Oświęcim |
Czarni Połaniec |
: |
Spartakus Daleszyce |
Wisła Puławy |
: |
Podlaskie Biała Podlaska |
Wisła Sandomierz |
: |
34 kolejka 08.06.2019
Stal Rzeszów |
Podhale Nowy Targ |
: |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
Wólczanka Wólka Pełkińska |
: |
Motor Lublin |
Wiślanie Jaśkowice |
: |
Stal Kraśnik |
Orlęta Radzyń Podlaski |
: |
Sokół Sieniawa |
Avia Świdnik |
: |
Hutnik Kraków |
Soła Oświęcim |
: |
Czarni Połaniec |
Spartakus Daleszyce |
: |
Wisła Puławy |
Podlasie Biała Podlaska |
: |
Wisła Sandomierz |
Chełmianka Chełm |
: |
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.