dzisiaj: 929, wczoraj: 98
ogółem: 1 124 503
statystyki szczegółowe
Sezon 2013/14
| 1. | Granat Skarżysko | 34 | 77 | 24 | 5 | 5 | 71:32 |
| 2. | Soła Oświęcim (b) | 34 | 73 | 22 | 7 | 5 | 76:39 |
| 3. | Hutnik Kraków | 34 | 58 | 16 | 10 | 8 | 61:48 |
| 4. | Wisła Sandomierz | 34 | 56 | 17 | 5 | 12 | 50:31 |
| 5. | Łysica Bodzentyn | 34 | 54 | 15 | 9 | 10 | 53:30 |
| 6. | Wisła II Kraków (b) | 34 | 54 | 16 | 6 | 12 | 57:39 |
| 7. | Unia Tarnów (s) | 34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 40:32 |
| 8. | Beskid Andrychów | 34 | 49 | 14 | 7 | 13 | 52:43 |
| 9. | Korona II Kielce (b) | 34 | 47 | 12 | 11 | 11 | 64:54 |
| 10. | Wierna Małogoszcz | 34 | 45 | 11 | 12 | 11 | 44:43 |
| 11. | KSZO Ostrowiec (b) | 34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 35:39 |
| 12. | Dalin Myślenice | 34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 42:44 |
| 13. | Poprad Muszyna | 34 | 41 | 10 | 11 | 13 | 35:43 |
| 14. | Poroniec Poronin (b) | 34 | 38 | 11 | 5 | 18 | 53:67 |
| 15. | Górnik Libiąż | 34 | 33 | 8 | 9 | 17 | 44:74 |
| 16. | BKS Bochnia | 34 | 31 | 8 | 7 | 19 | 40:75 |
| 17. | Nida Pińczów (b) | 34 | 28 | 6 | 10 | 18 | 37:75 |
| 18. | Przebój Wolbrom | 34 | 24 | 6 | 6 | 22 | 29:75 |
Przebój Wolbrom wycofał się po rundzie jesiennej.
1 kolejka 10 - 11.08.2013
10.08.2013
BKS Bochnia - Wierna Małogoszcz 0:0
Beskid Andrychów - Wisła II Kraków 1:0 (0:0)
Jurczak 68.
Łysica Bodzentyn - Dalin Myślenice 1:1 (1:0)
Anduła 7. Kozioł 60.
Poprad Muszyna - Wisła Sandomierz 2:1 (1:0)
Merklinger 45. Gębalski 82.
Damasiewicz 86.
KSZO Ostrowiec - Unia Tarnów 1:1 (1:0)
Kosowski 11. Sojda 71.
Janina Libiąż - Granat Skarżysko 1:3 (0:1)
Witoń 72 karny. Kołodziejczyk 4. 84 karny.
Dziubek 89.
11.08.2013
Soła Oświęcim - Korona II Kielce 4:1 (1:0)
Cygnar 25. Marković 78.
Wadas 49.55.
Sałapatek 84.
Nida Pińczów - Hutnik Kraków 1:1 (1:1)
Drej 43. Nwachukwu 23.
Poroniec Poronin - Przebój Wolbrom 3:5 (1:4)
Waksmundzki 35 k.76. Masiuda 5.
Bartos 59. Piszczek 9.78.
Majcherczyk 18.
Jarosz 43.
2 kolejka 14 - 15.08.2013
14.08.2013
BKS Bochnia - Janina Libiąż 5:1 (0:0)
Szkotak 57.61. Kmiecik 49.
Zubel 63.84.
Turczyn 90.
Beskid Andrychów - Wiena Małogoszcz 2:1 (0:0)
Bała 56 samob. Ostrowski 58.
Kierczek 68.
Poprad Muszyna - Przebój Wolbrom 0:0
Poroniec Poronin - Hutnik Kraków 2:1 (0:0)
Piwowarczyk 59. Nwachukwu 63.
Drąg 72.
Wisła II Kraków - Korona II Kielce 0:4 (0:3)
Przybyła 11.25.
Jaśkiewicz 40.
Janiec 54.
Dalin Myślenice - KSZO Ostrowiec 0:2 (0:1)
Skwarliński 24.
Kosowski 48.
Wisła Sandomierz - Łysica Bodzentyn 0:2 (0:0)
Płusa 69.
Gardyniak 86.
Granat Skarżysko - Nida Pińczów 3:1 (2:0)
Dziubek 11.42. Banaszek 74.
Markowicz 52.
15.08.2013
Unia Tarnów - Soła Oświęcim 2:2 (0:0)
Ślęzak 54. Snady 77.
Świątek 74. Wadas 84.
3 kolejka 17 - 18.08.2013
17.08.2013
Przebój Wolbrom - Łysica Bodzentyn 0:1 (0:1)
Anduła 17.
Hutnik Kraków - Poprad Muszyna 4:1 (2:0)
Guja 8. Dąbek 54.
Nwachukwu 12.
Samobójcza 76.
Lubera 88.
Soła Oświęcim - Dalin Myślenice 3:0 (0:0)
Snady 66.
Domański 73.
Samobójcza 88.
KSZO Ostrowiec - Wisła Sandomierz 1:2 (1:1)
Kijanka 20. Stawiarski 14.
Michalski 87.
18.08.2013
Nida Pińczów - BKS Bochnia 0:4 (0:0)
Łyduch 53.
Zubel 58.
Szkotak 63.
Dobranowski 90.
Korona II Kielce - Unia Tarnów 3:1 (1:0)
Wrześniewski 36. Gurgul 90.
Angielski 68.
Kotarzewski 84.
Wierna Małogoszcz - Wisła II Kraków 0:3 (0:1)
Ferens 25.
Kościelniak 86.
Kamiński 90.
Janina Libiąż - Beskid Andrychów 0:0
Poroniec Poronin - Granat Skarżysko 3:2 (0:0)
M.Drobny 46. Gębura 53.61.
Mroczka 57.
Banaszkiewicz 87.
4 kolejka 24 - 25.08.2013
24.08.2013
BKS Bochnia - Poroniec Poronin 3:1 (0:0)
Siwek 56. Bartos 86.
Zubel 85.90.
Unia Tarnów - Wisła II Kraków 1:0 (0:0)
Jamróg 77.
Łysica Bodzentyn - Hutnik Kraków 1:2 (1:0)
Drej 27. Zdziński 88.
Świątek 90.
Granat Skarżysko - Poprad Muszyna 2:0 (1:0)
Styczyński 41.
Kołodziejczyk 80.
KSZO Ostrowiec - Przebój Wolbrom 2:2 (1:0)
Dziadowicz 6k.89. Grzesiak 48.
Majcherczyk 90.
Beskid Andrychów - Nida Pińczów 3:0 (1:0)
Kierczak 33.
D.Rupa 74.
Słupski 90.
Dalin Myślenice - Korona II Kielce 1:1 (0:0)
Mizia 90. Marković 71.
25.08.2013
Wisła Sandomierz - Soła Oświęcim 0:1 (0:1)
Snadny 14.
Wierna Małogoszcz - Janina Libiąż 2:3 (1:0)
Jedynak 4. Witoń 53.71.75.
Bała 55.
5 kolejka 31.08. - 01.09.2013
31.08.2013
Poprad Muszyna - BKS Bochnia 1:3 (1:1)
Zachariasz 18. Górecki 17.
Czapeczka 45.
Zubel 90.
Unia Tarnów - Dalin Myślenice 1:0 (1:0)
Adamski 90.
Poroniec Poronin - Beskid Andrychów 3:1 (1:0)
M.Drobny 3. Kierczak 56.
Chrobak 58.
01.09.2013
Mroczek 90.
Soła Oświęcim - Przebój Wolbrom 4:2 (2:2)
Sałapatek 13. Jarosz 26.
Wadas 27. Masiuda 29.
Talaga 89.
Stemplewski 90.
Hutnik Kraków - KSZO Ostrowiec 1:0 (1:0)
Guja 40.
Wisła II Kraków - Janina Libiąż 4:1 (2:0)
Zając 25. Witoń 80 karny.
Gulczyński 42.
Kuczak 61.79.
Nida Pińczów - Wierna Małogoszcz 1:1 (0:1)
H.Drej 55. Stachura 30.
Granat Skarżysko - Łysica Bodzentyn 0:0
Korona II Kielce - Wisła Sandomierz 1:0 (1:0)
Janiec 18.
6 kolejka 04.09.2013
04.09.2013
BKS Bochnia - Łysica Bodzentyn 0:4 (0:1)
Kiełbasa 40.
Kalista 49.
Płusa 50 karny.
Anduła 85.
Wisła Sandomierz - Unia Tarnów 0:0
Wisła II Kraków - Dalin Myślenice 1:2
Zając 25. Kozieł 56.
Biel 80.
Hutnik Kraków - Soła Oświęcim 1:2 (0:1)
Świątek 53. Gleń 22.
Talaga 86.
Przebój Wolbrom - Korona II Kielce 1:1 (0:0)
Majcherczyk 82. Przybyła 86.
Beskid Andrychów - Poprad Muszyna 1:1 (1:1)
Kołodziej 30 karny. Szczepanik 45.
Janina Libiąż - Nida Pińczów 3:3 (2:1)
Wierzba 15. Banaszek 24 karny.
Adamczyk 31. Zaręba 57.68.
Szlęzak 67.
Wierna Małogoszcz - Poroniec Poronin 1:1 (1:1)
Bała 8. Waksmundzki 72.
Granat Skarżysko - KSZO Ostrowiec 1:0 (0:0)
Markowicz 60.
7 kolejka 07 - 10.09.2013
07.09.2013
KSZO Ostrowiec - BKS Bochnia 1:2 (0:1)
Dziadowicz 61. Łyduch 19.
Zubel 47.
Korona II Kielce - Hutnik Kraków 1:1 (1:1)
Trojanowski 26. Ochman 45.
Poprad Muszyna - Wierna Małogoszcz 0:0
08.09.2013
Nida Pińczów - Wisła II Kraków 0:2 (0:0)
Kościelniak 48.
Kamiński 60.
Łysica Bodzentyn - Beskid Andrychów 3:1 (2:1)
Gardyniak 14.44. Ł.Rupa 16.
Płusa 87 k.
Dalin Myślenice - Wisła Sandomierz 1:4 (0:2)
Kozieł 55. Stawiarski 19.
Nogaj 22 karny.
Michalski 64.
Gębalski 87.
Soła Oświęcim - Granat Skarżysko 4:4 (1:2)
Sałapatek 10. Malinowski 17.
Cygnar 85 k.90 k. Basąg 35.
Wadas 90. Fryc 48.
Mikołajek 70.
Poroniec Poronin - Janina Libiąż 1:1 (0:1)
Waksmundzki 48. Kmiecik 35.
10.09.2013
Unia Tarnów - Przebój Wolbrom 0:1 (0:0)
Jarosz 74.
8 kolejka 13 - 15.09.2013
13.09.2013
Hutnik Kraków - Unia Tarnów 2:1 (1:0)
Lampart 19. Adamski 55.
Guja 73.
14.09.2013
BKS Bochnia - Soła Oświęcim 0:1 (0:0)
Cygnar 65.
Przebój Wolbrom - Dalin Myślenice 3:0 (1:0)
Jarosz 40.
Grzesiak 62 k.70 k.
Beskid Andrychów - KSZO Ostrowiec 2:1 (1:0)
Rupa 7 karny. Lasocki 61.
Moskała 70.
Janina Libiąż - Poprad Muszyna 2:1 (1:1)
Kmiecik 32. Kołodziej 40.
Witoń 74.
Wierna Małogoszcz - Łysica Bodzentyn 2:1 (1:1)
Wijas 15. Drej 25.
Ostrowski 80.
Granat Skarżysko - Korona II Kielce 1:0 (0:0)
Malinowski 87.
15.09.2013
Nida Pińczów - Poroniec Poronin 3:6 (2:5)
Zaręba 24.33.75. Waksmundzki 10.43.86.
Piwowarczyk 16.
M.Drobny 27.31.
Wisła Sandomierz - Wisła II Kraków 1:3 (1:3)
Zimoląg 45. Zając 3.10.
Kuczak 35.
9 kolejka 20 - 22.09.2013
20.09.2013
Wisła II Kraków - Poroniec Poronin 3:0 (2:0)
Szywacz 8.
Kamiński 20.
Zając 57.
21.09.2013
Unia Tarnów - Granat Skarżysko 0:1 (0:0)
Dziubek 82.
Dalin Myślenice - Hutnik Kraków 1:1 (0:0)
M.Górecki 58. Samobójcza 62.
Soła Oświęcim - Beskid Andrychów 3:1 (3:0)
Cygnar 8.34. D.Rupa 72.
Samobójcza 14.
Poprad Muszyna - Nida Pińczów 0:0
KSZO Ostrowiec - Wierna Małogoszcz 2:2 (1:1)
Żak 26. Ostrowski 25.
Lasocki 87. Supierz 90.
22.09.2013
Korona II Kielce - BKS Bochnia 6:1 (2:1)
Kostrzewski 40. Łyduch 37.
Trojanowski 42.
Trytko 72.84.
Szmalec 90 karny.
.
Wisła Sandomierz - Przebój Wolbrom 2:3 (1:1)
Nogaj 42 k.85.k. Kiczyński 4.
Masiuda 47 karny.
Szymoniak 60.
Łysica Bodzentyn - Janina Libiąż 3:1 (2:1)
Anduła 6. Samobójcza 15.
Kozubek 30.
D.Gardyniak 66.
10 kolejka 28 - 29.09.2013
28.09.2013
Beskid Andrychów - Korona II Kielce 2:4 (1:1)
Szlosek 1. Rogala 29.
Chowaniec 90. Marković 56.
Samobójcza 62.
Janiec 90.
Poroniec Poronin - Poprad Muszyna 1:1 (1:1)
M.Drobny 20. Tokarz 30.
Wisła II Kraków - Przebój Wolbrom 1:1 (0:0)
Gulczyński 88. Grzesik 75 karny.
Janina Libiąż - KSZO Ostrowiec 4:2 (2:2)
Wierzba 16. Lasocki 19.24.
Kmiecik 32.
Witoń 64.74.
29.09.2013
BKS Bochnia - Unia Tarnów 0:2 (0:0)
Sojda 72.
Wróbel 76.
Hutnik Kraków - Wisła Sandomierz 0:1 (0:1)
Tobiszewski 45.
Granat Skarżysko - Dalin Myślenice 1:2 (1:1)
Kołodziejczyk 18. Lepiarz 45.
Górecki 66.
Wierna Małogoszcz - Soła Oświęcim 1:3 (0:1)
Jedynak 88. Stanek 44.
Gleń 65.
Jasiński 68.
Nida Pińczów - Łysica Bodzentyn 1:2 (0:1)
Bisikiewicz 55. Płusa 34 karny.
Kardas 74.
11 kolejka 05 - 06.10.2013
05.10.2013
Dalin Myślenice - BKS Bochnia 1:0 (0:0)
M.Górecki 58.
Beskid Andrychów - Unia Tarnów 0:2 (0:0)
Ślęzak 59.
Samobójcza 90.
Łysica Bodzentyn - Poroniec Poronin 4:0 (2:0)
Płusa 26 karny.
Gardyniak 40.
Kalista 52.
Anduła 86.
Poprad Muszyna - Wisła II Kraków 1:0 (1:0)
Tokarz 7.
Przebój Wolbrom - Hutnik Kraków 1:2 (0:2)
Piszczek 84. Nwachukwu 26.
Świątek 45 karny.
KSZO Ostrowiec - Nida Pińczów 0:2 (0:0)
Bisikiewicz 52.
Zaręba 84.
06.10.2013
Soła Oświęcim - Janina Libiąż 2:2 (1:1)
Cygnar 45 karny. Witoń 10 karny.60.
Knapik 82.
Korona II Kielce - Wierna Małogoszcz 3:1 (0:1)
Kotarzewski 52. Bała 35 karny.
Trytko 82.
Marković 88.
Wisła Sandomierz - Granat Skarżysko 1:2 (0:2)
Gębalski 84. Samobójcza 10.
Kołodziejczyk 45.
12 kolejka 11 - 13.10.2013
11.10.2013
Wierna Małogoszcz - Unia Tarnów 1:1 (0:0)
Wijas 72. Matras 66.
12.10.2013
BKS Bochnia - Wisła Sandomierz 1:1 (0:0)
Siwek 84. Beszczyński 70.
Wisła II Kraków - Hutnik Kraków 1:2 (0:1)
Uryga 61. Guja 16.
Nwachukwu 79.
Janina Libiąż - Korona II Kielce 1:2 (0:0)
Witoń 89 karny. Trytko 72.86.
Beskid Andrychów - Dalin Myślenice 3:1 (0:0)
Moskała 71. Kozieł 60.
Chowaniec 88.
D.Rupa 90.
Poprad Muszyna - Łysica Bodzentyn 1:1 (1:0)
Damasiewicz 20. Drej 80.
13.10.2013
.
Poroniec Poronin - KSZO Ostrowiec 1:2 (1:0)
Chrobak 34. Gruszka 74.
Lasocki 86.
Granat Skarżysko - Przebój Wolbrom 3:0 (2:0)
Mikołajek 7.
Kołodziejczyk 20.
Dziubek 64.
Nida Pińczów - Soła Oświęcim 0:0
13 kolejka 19 - 20.10.2013
19.10.2013
Przebój Wolbrom - BKS Bochnia 2:1 (1:0)
Balawender 29.56. Zubel 74.
Unia Tarnów - Janina Libiąż 2:0 (1:0)
Samobójcza 45.
Kazik 54 karny.
Łysica Bodzentyn - Wisła II Kraków 2:1 (2:0)
Pawłowski 34. Kuczek 64.
Kalista 44 karny.
KSZO Ostrowiec - Poprad Muszyna 1:1 (0:0)
Lasocki 74. Damasiewicz 90.
Dalin Myślenice - Wierna Małogoszcz 0:0
20.10.2013
Soła Oświęcim - Poroniec Poronin 0:4 (0:2)
Zasadnik 9.
Mroczka 32.
Waksmundzki 88.
Wesołowski 90.
Hutnik Krakow - Granat Skarżysko 1:1 (0:0)
Lampart 86. Mikołajek 49.
Korona II Kielce - Nida Pińczów 4:2 (2:0)
Kotarzewski 14.32. Zaręba 64.
Korzym 54. Banaszek 90.
Wrześniewski 79.
Wisła Sandomierz - Beskid Andrychów 2:0 (2:0)
Pydych 8.
Beszczyński 40.
14 kolejka 25 - 27.10.2013
25.10.2013
BKS Bochnia - Hutnik Kraków 0:3 (0:2)
Ochman 37.
Lampart 44.
Lubera 75.
26.10.2013
Beskid Andrychów - Przebój Wolbrom 3:0 (1:0)
Chowaniec 25.
Kapera 48.
D.Rupa 68.
Janina Libiąż - Dalin Myślenice 2:0 (1:0)
Szlęzak 73.
Wierzba 90.
Poprad Muszyna - Soła Oświęcim 0:3 (0:2)
Sałapatek 10.
Cygnar 45.
Domański 66.
Granat Skarżysko - Wisła II Kraków 1:0 (0:0)
Chrzanowski 90.
Łysica Bodzentyn - KSZO Ostrowiec 2:0 (1:0)
Michta 39.
Anduła 51.
27.10.2013
Wierna Małogoszcz - Wisła Sandomierz 2:0 (2:0)
Jeziorski 20.
Foksa 26.
Nida Pińczów - Unia Tarnów 3:1 (3:0)
Banaszek 8.44 karny. Kazik 54 karny.
Zacharski 18.
Poroniec Poronin - Korona II Kielce 2:2 (2:0)
Waksmundzki 32. Laskowski 72.
Bartos 34 karny. Kotarzewski 80.
15 kolejka 02 - 03.11.2013
02.11.2013
Unia Tarnów - Poroniec Poronin 1:0 (0:0)
Sojda 50.
KSZO Ostrowiec - Wisła II Kraków 1:2 (1:0)
Lasocki 40. Mordec 72.
Samobójcza 84.
Przebój Wolbrom - Wierna Małogoszcz 0:0
Dalin Myślenice - Nida Pińczów 1:1 (0:0)
Górecki 71. Mika 50 karny.
03.11.2013
Granat Skarżysko - BKS Bochnia 2:1 (0:0)
Dziubek 70. Zubel 90 karny.
Łatkowski 90.
Hutnik Kraków - Beskid Andrychów 1:0 (1:0)
Świątek 12.
Wisła Sandomierz - Janina Libiąż 1:0 (0:0)
Kocój 88.
Korona II Kielce - Poprad Muszyna 0:1 (0:0)
Tokarz 90.
Soła Oświęcim - Łysica Bodzentyn 0:0
16 kolejka 09 - 10.11.2013
09.11.2013
Wisła II Kraków - BKS Bochnia 3:2 (0:0)
Uryga 68.79.90. Czapeczka 46.
Zubel 67.
Poprad Muszyna - Unia Tarnów 2:4 (0:2)
Damasiewicz 49 karny. F.Wróbel 4.
Zachariasz 68. Kazik 18 karny.
Radliński 47.
Gurgul 90.
KSZO Ostrowiec - Soła Oświęcim 3:2 (2:1)
Lasocki 35 karny. Knapik 12.50.
Kosowski 40.
Dziadowicz 90.
Beskid Andrychów - Granat Skarżysko 3:1 (0:1)
Ł.Rupa 61. Kołodziejczyk 17.
Chowaniec 82.
Nahle 88 karny.
Janina Libiąż - Przebój Wolbrom 1:1 (1:0)
Kmiecik 12. Wiśniewski 60.
10.11.2013
Wierna Małogoszcz - Hutnik Kraków 4:2 (2:0)
Wijas 23. Orłowski 64.
Supierz 39. Gamrot 78.
Strzębski 47.
Ostrowski 72.
Poroniec Poronin - Dalin Myślenice 3:2 (2:2)
M.Drobny 35. Górecki 14.
Batos 44. Samobójcza 28.
Waksmundzki 51.
Nida Pińczów - Wisła Sandomierz 1:3 (0:3)
Zaręba 57. Chorab 20.34.
Nogaj 30.
Łysica Bodzentyn - Korona II Kielce 6:2 (3:1)
Gardyniak 14.80. Kotarzewski 33.
Płusa 16 karny. Marković 84.
Drej 23.
Mojecki 76.90.
17 kolejka 16 - 17.11.2013
15.11.2013
Hutnik Kraków - Janina Libiąż 2:2 (1:1)
Lubera 38. Witoń 22.
Jagła 67. Kmiecik 55.
16.11.2013
BKS Bochnia - Beskid Andrychów 2:1 (0:0)
Zubel 60. Moskała 75.
Czapeczka 80.
Unia Tarnów - Łysica Bodzentyn 0:2 (0:1)
Trela 45.
Anduła 55.
Soła Oświęcim - Wisła II Kraków 3:1 (3:1)
Sałapatek 15. Kamiński 38.
Dynarek 21.
Cygnar 26.
Przebój Wolbrom - Nida Pińczów 7:0 (3:0)
Jarosz 2.
Wiśniewski 33.
Michalec 37.76.
Piszczek 56.
Balawender 64.
Sawczuk 86.
Dalin Myślenice - Poprad Muszyna 1:1 (1:0)
Kozieł 38. Damasiewicz 90.
Korona II Kielce - KSZO Ostrowiec 1:3 (0:3)
Załęski 74. Dziadowicz 15.
Lasocki 18.
Kosowski 21.
17.11.2013
Wisła Sandomierz - Poroniec Poronin 1:0 (0:0)
Gębalski 74 karny.
Granat Skarżysko - Wierna Małogoszcz 2:0 (0:0)
Malinowski 82.
Ryński 88.
18 kolejka 15 - 16.03.2014
15.03.2014
Przebój Wolbrom - Poroniec Poronin 0:3 vo
Unia Tarnów - KSZO Ostrowiec 0:0
Wisła II Kraków - Beskid Andrychów 2:1 (1:1)
Zając 6. D.Rupa 15.
Lech 70.
Korona II Kielce - Soła Oświęcim 2:2 (1:1)
Petrow 14. Cygnar 45.
Trytko 60. Janeczko 74.
Hutnik Kraków - Nida Pińczów 3:1 (2:1)
Ochman 15 karny. Mika 42.
Stanek 38.
Świątek 66.
Dalin Myślenice - Łysica Bodzentyn 1:0 (1:0)
R.Piszczek 34.
16.03.2014
Wierna Małogoszcz - BKS Bochnia 1:0 (1:0)
B.Wijas 8.
Wisła Sandomierz - Poprad Muszyna 1:0 (0:0)
Piątkowski 55.
Granat Skarżysko - Górnik Libiąż 4:1 (2:0)
Łatkowski 10. Witoń 64.
Kołodziejczyk 40 k.84.
Malinowski 80.
19 kolejka 22 - 23.03.2014
22.03.2014
Przebój Wolbrom - Poprad Muszyna 0:3 vo
KSZO Ostrowiec - Dalin Myślenice 0:1 (0:0)
Kozioł 54.
23.03.2014
BKS Bochnia - Górnik Libiąż 2:2 (0:1)
Stokłosa 58. Patyk 36.
Łyduch 62. Górka 86.
Soła Oświęcim - Unia Tarnów 3:0 (2:0)
Gleń 22.82.
Cygnar 36.
Wierna Małogoszcz - Beskid Andrychów 3:3 (2:0)
Ostrowski 14. Chowaniec 46.
B.Wijas 20. Moskała 68.
S.Wijas 84. Kapera 82.
Hutnik Kraków - Poroniec Poronin 1:0 (0:0)
Jagła 66.
Korona II Kielce - Wisła II Kraków 2:2 (1:0)
Przybyła 42. Szewczyk 58.
Wrześniewski 74. Gulczyński 82.
Łysica Bodzentyn - Wisła Sandomierz 0:1 (0:0)
Gołasa 66.
Nida Pińczów - Granat Skarżysko 2:0 (1:0)
Motyl 20.
Banaszek 78.
20 kolejka 29 - 30.03.2014
29.03.2014
BKS Bochnia - Nida Pińczów 3:2 (1:1)
Zubel 7.90. Łuszcz 44.
Stokłosa 74. Rechowicz 84.
Dalin Myślenice - Soła Oświęcim 1:2 (1:0)
Tokarz 19. Gleń 70.
Snady 82.
Unia Tarnów - Korona II Kielce 1:1 (1:0)
Mikołajczyk 43. Janiec 63.
Łysica Bodzentyn - Przebój Wolbrom 3:0 vo
Wisła II Kraków - Wierna Małogoszcz 3:0 (0:0)
Kościelniak 48.
Kamiński 63.
Klarić 75.
Beskid Andrychów - Janina Libiąż 3:1 (1:0)
Kierczak 32. Szlęzak 82 karny.
Nahle 56 karny.
D.Rupa 72.
30.03.2014
Granat Skarżysko - Poroniec Poronin 4:0 (3:0)
Fryc 23.54.
Kołodziejczyk 32.45.
Wisła Sandomierz - KSZO Ostrowiec 0:1 (0:1)
Lasocki 15.
23.04.2014
Poprad Muszyna - Hutnik Kraków 2:2 (0:2)
Janur 58. Świątek 6.
Zachariasz 88. Bienias 23.
21 kolejka 05 - 06.04.2014
05.04.2014
Poprad Muszyna - Granat Skarżysko 0:1 (0:0)
Fryc 66.
Przebój Wolbrom - KSZO Ostrowiec 0:3 vo
Korona II Kielce - Dalin Myślenice 2:1 (1:0)
Przybyła 45.56. R.Piszczek 70.
Górnik Libiąż - Wierna Małogoszcz 2:2 (1:1)
Witoń 13 k.82. Jeziorski 40.
B.Wijas 58.
06.04.2014
Poroniec Poronin - BKS Bochnia 5:1 (1:1)
Gogola 45. Zubel 24 karny.
Chrobak 56 karny.
Lichacz 62.
Gadzina 79.
Bartos 89 karny.
Wisła II Kraków - Unia Tarnów 0:0
Soła Oświęcim - Wisła Sandomierz 0:1 (0:0)
Michalski 90.
Hutnik Kraków - Łysica Bodzentyn 0:0
Nida Pińczów - Beskid Andrychów 3:0 (2:0)
Rajca 4.
Banaszek 24.
Mika 34 karny.
22 kolejka 12 - 13.04.2014
12.04.2014
BKS Bochnia - Poprad Muszyna 1:1 (0:0)
Dobranowski 54. Polański 68.
Przebój Wolbrom - Soła Oświęcim 0:3 vo
Dalin Myślenice - Unia Tarnów 1:1 (1:0)
Kozioł 24. Węgrzyn 58.
Beskid Andrychów - Poroniec Poronin 4:0 (3:0)
Moskała 2.
Jurczak 10.
Nahle 22 k.60 k.
KSZO Ostrowiec - Hutnik Kraków 0:2 (0:0)
Bienias 23.
Gamrot 27.
Wisła Sandomierz - Korona II Kielce 1:1 (0:1)
Gębalski 72. Przybyła 7.
Górnik Libiąż - Wisła II Kraków 1:2 (0:0)
Pawlak 48. Czekaj 54.
Kamiński 70.
13.04.2014
Granat Skarżysko - Łysica Bodzentyn 5:1 (3:0)
Fryc 7.32.66. Szymoniak 18.
Gajos 15.
Smolarczyk 56.
Wierna Małogoszcz - Nida Pińczów 3:0 (2:0)
B.Wijas 25.
S.Wijas 40.
Kita 64.
23 kolejka 16.04.2014
16.04.2014
Łysica Bodzentyn - BKS Bochnia 5:0 (4:0)
Ciesielski 5.64.
Anduła 10.
Gardyniak 11.
Pawłowski 44.
Soła Oświęcim - Hutnik Kraków 4:1 (3:1)
Sałapatek 4. Ochman 36.
Cygnar 18.
Skrzypek 42.
Snady 90.
Unia Tarnów - Wisła Sandomierz 3:1 (0:1)
Jamróg 72. Gębalski 45.
Węgrzyn 80.
Drozdowicz 88.
Dalin Myślenice - Wisła II Kraków 1:3 (1:1)
Kozioł 24 karny. Szywacz 45.
Zając 64.
Burdeński 88.
Korona II Kielce - Przebój Wolbrom 3:0 vo
Poprad Muszyna - Beskid Andrychów 0:1 (0:1)
Ł.Rupa 34.
Nida Pińczów - Górnik Libiąż 1:0 (0:0)
Karasek 60.
Poroniec Poronin - Wierna Małogoszcz 2:4 (2:2)
Gadzina 14 karny.36. Krzeszowski 27.
S.Wijas 40.
Drej 68 karny.84.
KSZO Ostrowiec - Granat Skarżysko 0:3 (0:2)
Michalski 10.68.
Kołodziejczyk 34 karny.
24 kolejka 19.04.2014
19.04.2014
Wisła II Kraków - Nida Pińczów 5:0 (2:0)
Zając 20.72.74.
Bogucki 36 k.
Bartosz 58.
Beskid Andrychów - Łysica Bodzentyn 1:1 (1:1)
Ł.Rupa 34. Anduła 44.
Granat Skarżysko - Soła Oświęcim 2:1 (0:1)
Kołodziejczyk 48 k.86k. Czarnik 42.
Wierna Małogoszcz - Poprad Muszyna 1:0 (0:0)
Drej 68.
Wisła Sandomierz - Dalin Myślenice 0:1 (0:1)
Mizia 18.
Górnik Libiąż - Poroniec Poronin 2:1 (1:1)
Adamczyk 2. 24 k.
Wilczak 54.
BKS Bochnia - KSZO Ostrowiec 0:0
Hutnik Kraków - Korona II Kielce 1:1 (0:1)
Lubera 58. Trojanowski 45.
Przebój Wolbrom - Unia Tarnów 0:3 vo
25 kolejka 26 - 27.04.2014
26.04.2014
Poprad Muszyna - Górnik Libiąż 1:3 (0:3)
Tokarz 56. Szlęzak 20.
Witoń 36.
Wilczak 38.
Soła Oświęcim - BKS Bochnia 5:1 (3:0)
Cygnar 32.42.52. Szkotak 90.
Szopa 38.
Snady 56.
Unia Tarnów - Hutnik Kraków 2:1 (1:0)
Drozdowicz 23. Gamrot 52.
Pawlak 72.
Dalin Myślenice - Przebój Wolbrom 3:0 vo
KSZO Ostrowiec - Beskid Andrychów 1:1 (0:1)
Mąka 90. D.Rupa 20.
Wisła II Kraków - Wisła Sandomierz 1:1 (1:0)
Klarić 40 karny. Michalski 52.
Korona II Kielce - Granat Skarżysko 2:3 (1:1)
Janiec 30. Malinowski 45.
Dziubek 82. Styczyński 89.
Kołodziejczyk 90.
27.04.2014
Poroniec Poronin - Nida Pińczów 1:1 (1:0)
Gadzina 14 karny. Motyl 88.
Łysica Bodzentyn - Wierna Małogoszcz 0:0
26 kolejka 29 - 30.04.2014
29.04.2014
BKS Bochnia - Korona II Kielce 1:1 (0:1)
Lewicki 90. Ałdaś 90.
30.04.2014
Beskid Andrychów - Soła Oświęcim 2:0 (2:0)
Chowaniec 4.
Ł.Rupa 44 karny.
Hutnik Kraków - Dalin Myślenice 2:2 (1:2)
Guja 20.54. Górski 18.
Balawender 34.
Granat Skarżysko - Unia Tarnów 2:1 (1:1)
Łatkowski 4. Kazik 14 karny.
Gębura 86.
Poroniec Poronin - Wisła II Kraków 0:2 (0:2)
Klarić 6.
Zając 26.
Nida Pińczów - Poprad Muszyna 0:1 (0:0)
Zachariasz 54.
Przebój Wolbrom - Wisła Sandomierz 0:3 vo
Górnik Libiąż - Łysica Bodzentyn 1:1 (0:0)
Samobójcza 70. Płusa 90.
Wierna Małogoszcz - KSZO Ostrowiec 0:1 (0:1)
Kosowski 20.
27 kolejka 03 - 04.05.2014
03.05.2014
Przebój Wolbrom - Wisła II Kraków 0:3 vo
Unia Tarnów - BKS Bochnia 0:0
Poprad Muszyna - Poroniec Poronin 1:0 (1:0)
Saratowicz 42.
Korona II Kielce - Beskid Andrychów 1:2 (0:2)
Przybyła 76. Chowaniec 30.44.
KSZO Ostrowiec - Górnik Libiąż 3:2 (1:1)
Dziadowicz 26. Chojnowski 4.
Sudy 86. Pawlak 50.
Kosowski 88.
04.05.2014
Wisła Sandomierz - Hutnik Kraków 5:0 (2:0)
Mowik 8.
Kukiełka 18.
Ziółek 52.70.
Chorab 64.
Soła Oświęcim - Wierna Małogoszcz 3:1 (1:0)
Janeczko 45. Bała 70.
Sałapatek 54.
Knapik 66.
Dalin Myślenice - Granat Skarżysko 2:3 (2:1)
Kozieł 21. Gajos 6.
Balawender 38. Kołodziejczyk 72.
Smolarczyk 74.
Łysica Bodzentyn - Nida Pińczów 1:1 (1:1)
Płusa 34 karny. Samobójcza 24.
28 kolejka 10.11.05.2014
10.05.2014
Hutnik Kraków - Przebój Wolbrom 3:0 vo
Granat Skarżysko - Wisła Sandomierz 1:1 (0:0)
Fryc 46. Gębalski 70 karny.
BKS Bochnia - Dalin Myślenice 0:2
Unia Tarnów - Beskid Andrychów 0:0
Górnik Libiąż - Soła Oświęcim 0:3 (0:0)
Cygnar 72 karny.
Ząbek 74.
Snadny 84 karny.
Wisła II Kraków - Poprad Muszyna 0:0
11.05.2014
Poroniec Poronin - Łysica Bodzentyn 2:0 (1:0)
Folwarski 16.
Żurawski 90.
Nida Pińczów - KSZO Ostrowiec 1:1 (0:1)
Banaszek 66. Grunt 25.
Wierna Małogoszcz - Korona II Kielce 2:0 (1:0)
Samobójcza 45.
M.Bała 56.
29 kolejka 14.05.2014
14.05.2014
Przebój Wolbrom - Granat Skarżysko 0:3 vo
Unia Tarnów - Wierna Małogoszcz 1:2 (1:1)
Mikołajczak 34. Drej 42.90.
Korona II Kielce - Górnik Libiąż 4:0 (3:0)
Przybyła 8.28.36.
Marković 60.
Łysica Bodzentyn - Poprad Muszyna 1:2 (1:1)
Fortuna 10. Janur 16 karny.
Merklinger 90.
Wisła Sandomierz - BKS Bochnia 4:0 (1:0)
Gębalski 42 karny.
Samobójcza 50.
Gołasa 74.
Pacholarz 90.
Soła Oświęcim - Nida Pińczów 4:2 (0:2)
Snady 56. Mika 26 karny.
Cygnar 62.90 karny. Biśkiewicz 42.
Stemplewski 86.
KSZO Ostrowiec - Poroniec Poronin 1:0 (0:0)
Czerwiński 48.
Dalin Myślenice - Beskid Andrychów 0:0
Hutnik Kraków - Wisła II Kraków 3:3 (2:1)
Bienias 8. Kuczak 20.
Serafin 18. Zając 52.
Stanek 64. Uryga 78.
30 kolejka 17 - 18.05.2014
17.05.2014
BKS Bochnia - Przebój Wolbrom 3:0 vo
Wisła II Kraków - Łysica Bodzentyn 1:2 (0:2)
Kamiński 52. Płusa 14 karny.
Kalista 32.
18.05.2014
Poroniec Poronin - Soła Oświęcim 2:3 (1:0)
Żurawski 30. Cygnar 58.68.
Gogola 50. Knapik 72.
Granat Skarżysko - Hutnik Kraków 4:1 (2:1)
Kołodziejczyk 32.34. Ochman 14 karny.
Michalski 80.
Dziubek 89.
Wierna Małogoszcz - Dalin Myślenice 0:0
21.05.2014
Poprad Muszyna - KSZO Ostrowiec 0:0
Beskid Andrychów - Wisła Sandomierz 1:2 (0:1)
Nahle 58 karny. Gębalski 30.70.
Nida Pińczów - Korona II Kielce 1:1 (0:0)
Szczygieł 84. Laskowski 54.
Górnik Libiąż - Unia Tarnów 0:1 (0:1)
Wójcik 34.
31 kolejka 24 - 25.05.2014
24.05.2014
Przebój Wolbrom - Beskid Andrychów 0:3 vo
Korona II Kielce - Poroniec Poronin 4:1 (2:0)
Lenartowski 36. Waksmundzki 82.
Kostrzewa 38.
Janiec 62.
Dziubek 80.
Unia Tarnów - Nida Pińczów 5:0 (2:0)
Drozdowicz 4.76.
Sojda 14.74.80.
Dalin Myślenice - Górnik Libiąż 7:0 (3:0)
Balawender 20.60.
Kozieł 28.
Kiwacki 40.70.84.
Wojtan 74.
Soła Oświęcim - Poprad Muszyna 4:2 (0:0)
Snady 62.82.84. Tokarz 64.
Cygnar 72. Iwanicki 90.
Hutnik Kraków - BKS Bochnia 4:2 (3:2)
Guja 24. Zubel 14.
Świątek 32. Majka 26.
Ochman 36.
Serafin 86.
KSZO Ostrowiec - Łysica Bodzentyn 1:0 (1:0)
Dziadowicz 1 karny.
25.05.2014
Wisła II Kraków - Granat Skarżysko 0:0
Wisła Sandomierz - Wierna Małogoszcz 1:0 (1:0)
32 kolejka 28.05.2014
28.05.2014
Przebój Wolbrom - Wierna Małogoszcz 0:3 vo
BKS Bochnia - Granat Skarżysko 1:4 (1:0)
Siwek 25. Fryc 54.
Duda 56.
Kołodziejczyk 58 karny.
Dziubek 74.
Poroniec Poronin - Unia Tarnów 2:1 (0:1)
Chrobak 80. Drozdowicz 14.
Lichacz 82.
Wisła II Kraków - KSZO Ostrowiec 1:0 (1:0)
Samobójcza 14.
Beskid Andrychów - Hutnik Kraków 1:3 (0:2)
Kapera 82. Lubera 10.74.
Ochman 38 karny.
Łysica Bodzentyn - Soła Oświęcim 0:1 (0:1)
Cygnar 30.
Poprad Muszyna - Korona II Kielce 4:3 (1:2)
Polański 30. Paprocki 14.56.
Saratowicz 72. Laskowski 28.
Zachariasz 78.
Szambelan 90.
Nida Pińczów - Dalin Myślenice 0:3 (0:1)
Kozieł 14.
Wajda 52.
Kiwacki 66.
Górnik Libiąż - Wisła Sandomierz 2:1 (1:1)
Adamczyk 20. Piątkowski 38.
Górka 90.
33 kolejka 31.05.2014
31.05.2014
Przebój Wolbrom - Górnik Libiąż 0:3 vo
BKS Bochnia - Wisła II Kraków 1:4 (1:2)
Wasyl 27. Lech 8.
Gulczyński 12.
Kuczak 74.
Furtak 82.
Unia Tarnów - Poprad Muszyna 0:1 (0:1)
Janur 42.
Soła Oświęcim - KSZO Ostrowiec 0:0
Granat Skarżysko - Beskid Andrychów 1:0 (0:0)
Dziubek 60.
Hutnik Kraków - Wierna Małogoszcz 3:1 (2:1)
Światek 20. Bała 4.
Jagła 32.
Lubera 80.
Dalin Myślenice - Poroniec Poronin 1:3 (1:1)
Balawender 44. Waksmundzki 28.
Piszczek 78.
Bartos 84.
Korona II Kielce - Łysica Bodzentyn 0:3 (0:0)
Michta 60.
Pawłowski 74.
Kalista 82.
Wisła Sandomierz - Nida Pińczów 3:0 (0:0)
Ziółek 54.
Gębalski 62.68.
34 kolejka 07.06.2014
07.06.2014
Nida Pińczów - Przebój Wolbrom 3:0 vo
Nida Pińczów - Przebój Wolbrom 3:0 vo
Beskid Andrychów - BKS Bochnia 5:0 (2:0)
Kapera 16.
Moskała 40.
D.Rupa 56.88.
Nahle 66 karny.
Łysica Bodzentyn - Unia Tarnów 0:1 (0:0)
Drozdowicz 54.
Górnik Libiąż - Hutnik Kraków 0:4 (0:2)
Świątek 32.
Guja 42.
Lubera 62.
Ochman 82 karny.
Wisła II Kraków - Soła Oświęcim 0:1 (0:1)
Janeczko 10.
Poprad Muszyna - Dalin Myślenice 0:1 (0:0)
Kozieł 88.
Poroniec Poronin - Wisła Sandomierz 0:4 (0:2)
Gębalski 38.
Ziółek 42.
Nogaj 68.
Pacholarz 90.
Wierna Małogoszcz - Granat Skarżysko 3:0 (0:0)
Bała 50.
Drej 84.
Stachura 90.
KSZO Ostrowiec - Korona II Kielce 1:0 (1:0)
Stachurski 36.
Baraże o II ligę 14 - 28.06.2014
14.06.2014
Granat Skarżysko Kamienna - Sokół Ostróda 2:0 (1:0)
Gajos 22.
Fryc 66.
Kotwica Kołobrzeg - Resovia Rzeszów 1:1 (0:0)
Pietras 84. Świechowski 70.
Ursus Warszawa - Ślęza Wrocław 1:0 (1:0)
Łowicki 8 karny.
Nadwiślan Góra - Sokół Kleczew 0:1 (0:1)
Grzelak 42.
18.06.2014
Resovia Rzeszów - Kotwica Kołobrzeg 0:1 (0:0)
Biegański 90.
Ślęza Wrocław - Ursus Warszawa 1:1 (0:0)
Flejterski 86 karny. Łowicki 99 karny.
Sokół Kleczew - Nadwiślan Góra 1:3 (1:1)
Bajerski 20. Tomanek 38.
Rucki 66.
Matysek 89.
Sokół Ostróda - Granat Skarżysko 2:0 k 4:2
Smyt 18.
Piceluk 78.
Finał
25.06.2014
Nadwiślan Góra - Sokół Ostróda 17:00
Ursus Warszawa - Kotwica Kołobrzeg 17:00
28.06.2014
Kotwica Kołobrzeg - Ursus Warszawa 17:00
Sokół Ostróda - Nadwiślan Góra 17:00
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.